Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha Jézus már megkezdte uralmát...

Ha Jézus már megkezdte uralmát 1914-ben akkor miért vannak még gonosz állapotok a földön?

Figyelt kérdés

2017. jan. 13. 08:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
27%
Megkezdte???
2017. jan. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%
Hogy érzed ma magad, kedves Kérdező? Mit reggeliztél?
2017. jan. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
90%

Én tudom miért kérdezi, de aki nem érti a kérdést, annak valami kényszere van arra, hogy marhaságot írjon be?


Majd jönnek a tanúk és bemásolják az idevágó őrtorony paragrafust.

2017. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm jól vagyok! :) És már reggeliztem is..

Minap olvastam, hogy Jézus 1914 óta uralkodik, csak azt nem tudom, hogy hol mert a földön semmi nyoma sincs az uralmának, ugyan az történik mint 1914 előtt, söt még talán rosszabb is a helyzet mert időnközbe még egy 2 világhárorút is hozott magával a feltételezhető "uralma".

Tehát ez lenne Jézus királysága!?

A káosz, a háboruk, az éhezések meg a válságok??

Szóval, köszönöm megvagyok mert még volt mit reggeliznem de kitudja holnap milyen napra ébredünk! :)

2017. jan. 13. 09:47
 5/28 A kérdező kommentje:

Kedves #3 :)

Igen, igzad van te érted a kérdés lényegét, és kösz!

2017. jan. 13. 09:49
 6/28 anonim ***** válasza:
Ott, ahol én élek, csak szeret és béke van.
2017. jan. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

Megérkeztem :)


Jézus nem a Földön kezdte meg az uralmát, hanem az ellenségei között.

A jövendölésben Jehova ezt mondja Fiának:

(Zsoltárok 110:2) . . .„Menj, győzedelmeskedj ellenségeid között!”

Ezek az ellenségei ’nemzetekből’, ’népekből’, ’a föld királyaiból’ és ’főemberekből’ állnak


Erről a Zsoltárok 2:1–9 jövendöl, és a jelenések könyve megerősíti: Jelenések 19:11–21


Jelenleg Jézus a hatalmát a támogatását arra a munkára és csoportra használja akik végzik a prédikáló, és tanítványképző munkát, mely által a még megmentésre méltókat gyűjti be, a királyságába.


(Máté 28:19) 19 Menjetek hát, és tegyetek tanítvánnyá minden nemzetből való embereket,. . .(Máté 28:19, 20) . . ., 20 és tanítsátok meg őket arra, hogy megtartsák mindazt, amit parancsoltam nektek. És íme, én veletek vagyok minden napon a világrendszer befejezéséig.”


A világrendszer utolsó napján már nem végzik ezt a munkát, de addig ezekkel az emberekkel lesz, hogy támogassa Őket.

Ez egy fajta győzelem, hogy a nehézségek, ellenségeskedések ellenére, emberek nem tudják megakadályozni Jézus kiadott feladatát, szerte a lakott földön, bár nagyon szeretnék leállíttatni, persze sok országban kegyetlenül ki vannak téve megtorlásoknak.


Amikor a Földre is kiterjeszti az uralmát, akkor már ennek a munkának megszűnik az értelme, és megkezdődik az ezer éves millenium. Ott már csak azok lesznek, akik begyűjtettek, Sátán és a többi ellenség, a politikai, emberi vezetők, és népek, nemzetek, megszűnnek.


s ezt nem a Tanúk találták, ki hanem a Biblia írja.

Ahogy olvashatod.

2017. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

"s ezt nem a Tanúk találták, ki hanem a Biblia írja.

Ahogy olvashatod."

Olvastam, többször is, de egyszer sem tűnt fel hogy konkrét dátumot jelölt volna meg bárki is a Bibliában...

A többi is csak alaptalan önigazolás, egyik általad írt ige sem ír semmilyen prédikáló csoport támogatásáról.


Szóval nem, ez megint csak nem olyasmi, amit a Biblia ír, hanem csak amit a Tanúk szeretnének belemagyarázni.

2017. jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Gábriel.

Bár idéztem a verset, de vagy nem látod, vagy nem úgy képzeled.


S erről ár nem Én tehetek.

az utolsó napok jelei között szerepel, hogy ezt a feladatot is fogják végezni, annak ellenére, hogy háborúk betegségek és egyéb nehézségek vannak.

Jézus támogatja ezt a munkát.

2017. jan. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 How Arrow ***** válasza:

"Jelenleg Jézus a hatalmát a támogatását arra a munkára és csoportra használja akik végzik a prédikáló, és tanítványképző munkát, mely által a még megmentésre méltókat gyűjti be, a királyságába."


Ez nem semmi?!


1Ján 2:1 Én fiacskáim, ezeket azért írom nektek, hogy ne vétkezzetek. És ha valaki vétkezik, van Szószólónk az Atyánál, az igaz Jézus Krisztus.


Úgy össze fog dölni az örtorony mikor Jézus megjelenik az égen hogy nyoma se lesz soha.



Hogy lehetsz Isten tanuja mikor Jézus szavát kiforgatod?

2017. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!