Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha Jézus már megkezdte uralmát...

Ha Jézus már megkezdte uralmát 1914-ben akkor miért vannak még gonosz állapotok a földön?

Figyelt kérdés

2017. jan. 13. 08:42
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Kedves Living Witness!

Egy korábbi válaszodban ezt írtad;


"Jézus amikor a Földön volt, bemutatta kicsiben, hogy milyen királya lesz a Földön élőknek, akik méltóak lesznek arra, hogy a királyságában éljenek. Csodálatosan tanított, embereket gyógyított meg betegségeikből, bármilyen jellegűek voltak is, élelmet is biztosított az embereknek, s ami a legkedvesebb dolog, vissza adta emberek életét, bizonyítva, hogy erre is sor kerül akkor."


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__8..


Ezen kívűl a Biblia még ezt is írja;


Jel 1:7

Ímé eljő(Jézus) a felhőkkel; és minden szem meglátja őt, még a kik őt által szegezték is; és siratja őt e földnek minden nemzetsége. Úgy van. Ámen.


Csak itt az a ti problémátok, hogy Jézus visszatértét még senki nem látta!

Pedig a Biblia nem hazudik;


ApCsel 1:11

Kik szóltak is: Galileabeli férfiak, mit állotok nézve a mennybe? Ez a Jézus, a ki felviteték tőletek a mennybe, akképen jő el, a miképen láttátok őt felmenni a mennybe.


Ha Jézus itt lenne minden bizonnyal tudnánk róla, nem gondolod?

2017. jan. 13. 12:41
 12/28 anonim ***** válasza:

3-5 "Én tudom miért kérdezi, de aki nem érti a kérdést,"

Ember!

ha az első állítás baromság, van még értelme tovább ragozni???

Azért kérdeztem, hogy mit reggelizett, mert ha láza is van a kérdezőnek, jobb semmit nem enni, csak inni, vagy egy könnyű étel, mondjuk reszelt alma segítő. Segíteni járok a gyakorira.


Ha séelmésésetkésrélskrséelkű, akkor miért nem érted????

2017. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

"Csak itt az a ti problémátok, hogy Jézus visszatértét még senki nem látta! "


Én tudom a választ, mert már túl vagyok velük ezen. :) Azt állítják, hogy mivel képtelenség az, hogy egyszerre lássa meg minden szem a Föld kereksége miatt, ezért ez tuttttti biztosan átvitt értelmű. :)

2017. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem gondolom.


Ugyan is, nem mi ndenki veszi észre.

Jézus nem Fizikálisan jön le az emberek közé, hanem a jelenlétét, a világban felgyorsuló nehezen elviselhető dolgok jelzik. A Biblia Jézus jelenlétének idejét, párhuzamba hozza a Földön tapasztalható egyre növekvő nehezen elviselhető időkkel. Ez Sátán földre való levettetésével kezdődött, és ezért a Földön elkezdődtek a jajj kiáltások, globálisan egyre fokozódó, események..


Sátánt Jézus vetette le, vagy is nem fizikai emberként, hanem kinevezett királyként, az égben. ezért nem is volt látható ez a háború emberek számára. Csak a következményeit lehetett tapasztalni, aki figyelt erre megértette.


Mind amellett, hogy a munkát amely megszűnt egy idő után, újra kellett éleszteni azokkal, akiket erre kinevezett, mert látta, hogy Ők hajlamosak lesznek erre a munkára.


A pogányok ideje ekkor járt le, vagy is Jézus mint Isten választott királya van a trónon, addig, nem választott emberi képviseletet magának, még akkor sem, ha a hitehagyott egyházak azt állítják, hogy Istent képviselték ezen évszázadok alatt. De a Tetteik elárulták, hogy az kizárt.


Háborút, inkvizíciót indítottak, és belefolytak, beleszóltak az emberi uralkodásba, amire Isten, és maga Jézus sem adott engedélyt. Sokan akik Ismerték és felszólaltak az egyház ezen dolgai ellen, a hatalomra jutott egyházak, üldözték, és kivégezték ezeket az embereket.A hatalmon levő egyház vezetői, embereknek akarván tetszeni, megalkudtak, és áldásukat adták, az épen hatalmon levő emberi uralomnak. Csak hogy nekik nehogy bántásuk essék, és elveszítsék a jólétüket, és szegénységre jussanak.


Jehova utolsó kinevezett királya Sedékiás volt, és a jövendölés szerint a legközelebbi király, csak Jézus lehet. Tehát addig az ideig, amíg ez nem történt meg, csak mondták az itt élő "keresztények"hogy Isten képviselik.

2017. jan. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Sok mindet lehet olvasni. Például ezt is, meg ennek az ellenkezőjét. Mindig az a kérdés, te melyiket választod és hiszed. Mert a problémáid is eszerint alakulnak.


Itt vagyok például én. Ezen túl sok mást is olvastam, és közülük egészen bizonyosnak 1914-re csak azt fogadom el, hogy kitört az első világháború. És arról is olvastam, miért vannak ma gonosz állapotok a földön. Eléggé hihető, de szerintem te nem fogadnád el.


Mert ezek a dolgok mindig azon múlnak, a sok olvasott dolog közül minek hiszünk és miért pont annak.

2017. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
14-es: Ha minden felszólalót megöltek, akkor honnan tudod, hogy miket mondtak?
2017. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Amint 2000 évvel ezelőtt,pontosan úgy aktuális az Úr imádsága ma is:"...legyen meg a te akaratod,amint a mennyben,úgy a Földön is!..."


Jézus eljövetele jelensége megtapasztalását, egyetlen élő sem fogja elmulasztani.

2017. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Vidiripi


"Jelenleg Jézus a hatalmát a támogatását arra a munkára és csoportra használja akik végzik a prédikáló, és tanítványképző munkát, mely által a még megmentésre méltókat gyűjti be, a királyságába."


Ezt a munkát Jézus már gyermekként elkezdte. S bemerítése után teljesedett ki az ő szolgálata!

S feltámadása után neki adatott minden hatalom mennyben és Földön! (Máté 28:18) A tanítványokat pedig feltámadása után küldte el hogy tegyenek tanítvánnyá minden népeket! (Máté 28:16-19)

- Tehát Jézus nem 1914-ben kezdett el uralkodni hanem feltámadása után!


"Ez egy fajta győzelem, hogy a nehézségek, ellenségeskedések ellenére, emberek nem tudják megakadályozni Jézus kiadott feladatát, szerte a lakott földön, bár nagyon szeretnék leállíttatni, persze sok országban kegyetlenül ki vannak téve megtorlásoknak."


Igen ebben igazad van sok országban ki vannak téve a megtorlásoknak.

[link]

[link]


"Bár idéztem a verset, de vagy nem látod, vagy nem úgy képzeled."


Nem! Az Őrtorony nem úgy képzeli és ezt elhitette veled is. A Bibliában semmi olyasmi nincs hogy Jézus 1914-ben kezdi meg az uralkodását!

Mert ha 1914-ben kezdte meg az uralkodását akkor milyen hatalom adatott neki mennye és Földön a feltámadása után? (Máté 28:18)


"Ugyan is, nem mi ndenki veszi észre.

Jézus nem Fizikálisan jön le az emberek közé, hanem a jelenlétét, a világban felgyorsuló nehezen elviselhető dolgok jelzik."


Ez az egyik legnagyobb hitetlenség amit csak kitalálhattak az Őrtoronyban. Pont az Univerzum teremtője és ura mindennek a mennyei Atya ne tudná azt megoldani hogy minden szem meglássa Jézust? Hogy lehetsz ennyire hitetlen?

Jelenések 1:7

- Minden szem meglátja őt! De nem látja minden szem.

- Még azok is akik általszegezték! Ők hol vannak?

- Siratja őt a föld minden nemzetsége! Minden nemzetsége? Sokan még azt sem tudják ki az a Jézus. Akkor hogyan is sirathatnák?

Ezek a dolgok nem valósultak meg! Mivel ezek egy jövőbeli esemény történései. Ez még nem történt meg ez majd meg fog történni amikor eljön az ideje!

2017. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 How Arrow ***** válasza:
100%

Kedves Vidiripi


Hiába érvelsz a tanuknak tisztán érthetően, és az igazság idézeteivel ők akkor is az őrtoronyt imádják.

Szerintem már zombik a tanuk, vagy mi.

Hogy lehet az én nem tudom megérteni és nem is mernék Jézus szavával ellent mondani, hogy hogy nem tünik fel nekik egy kicsit sem hogy pl. Jézus azt mondja minden szem meglátja ők pedig azt mondják hogy nem látja meg minden szem.

És sok más ilyen ellentétes állítást hallani tőllük.

Átlátva a tanaikat már mikor feltesznek egy kérdést már az is gyanus és félrevezető jellegü.


Eszméletlen.

2017. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Igen az; Eszméletlen!!


living Witness;


"Nem, nem gondolom.


Ugyan is, nem mi ndenki veszi észre."


Jel 1:7

Ímé eljő a felhőkkel; és minden szem meglátja őt, még a kik őt által szegezték is; és siratja őt e földnek minden nemzetsége. Úgy van. Ámen.


Én is csak azt tudom mondani amit az előttem szólók írtak.

Eszméletlen, hogy mennyre el vagytok varázsólva!

2017. jan. 14. 09:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!