Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi miért írják...

Jehova tanúi miért írják mindig azt hogy náluk nincs faji előítélt? Vagy hogy náluk nem számít az hogy valakinek milyen iskolai végzettsége van?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy ezt miért kell hangsúlyozni. Mert a legtöbb egyháznál, felekezetnél ezek a dolgok szintén nem számítanak. De ott mégsem hajtogatják ezeket mint valami mantrát vagy propaganda szöveget!

Egy keresztény hívő közösségben ez a természetes.


2017. jan. 19. 12:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

minél tudatlanabb egy ember annál könnyebb megvezetni

nekik mindegy hogy ki vagy ha beszervezhetnek a szektájukba


kedves living leköptek a keresztények?

akkor azt ne is említsük amikor a jehovista kollegína utánam köp mert ateista vagyok és az ő vallási nézete szerint egy állat vagyok, heti 2-3 alkalommal megfenyeget hogy a pokolra jutok stb


elhiszem én hogy komoly nyomást fejt ki az egyházad az erőszakos térítés érdekében de ha te bekopogtatsz az ajtómon hogy legyek jehova az zaklatás főleg mivel rendszeres az említett eset


sajnos el kell viseljem, engem a logikára neveltek és ha nyakon vágom az ostobaságáért a törvény szemében ő is ember akármilyen ostoba is, tehát testi sértést követnék el, amit maximum a hirtelen felindulás "enyhíthetne"

ugyan annyit kapnék érte mint egy normális emberért

2017. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"heti 2-3 alkalommal megfenyeget hogy a pokolra jutok stb "

Most bújt ki a szög a zsákból. Mi nem hiszünk a pokolban, szóval amit állítasz NEM IGAZ.

2017. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!