Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha Isten egyszer majd úgy...

Ha Isten egyszer majd úgy dönt, hogy feltámasztja a halottakat akkor 100 milliárdan leszünk a Földön?

Figyelt kérdés

2017. jan. 23. 13:13
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Ja igen, ezt nemakartam kihagyni, ugyan a kerezonek szolt de..:D

"Miért van az hogy még azok az emberek is elgondolkoznak hogy mi van a halál után, akik olyanok mint te, és nem érdekli őket semmilyen transzcendens dolog?"

Szemely szerint ugy velem h SEMMI sincs a halal utan es ez kivsit se aggaszt:D

Az ember halando leny, meghal es nem letezik tovabb. Csondes nemletezes veszi kezdetet. Ugy kepzelem szemely szerint a "nemletezest" mint az alom nelkuli alvast, a szuletes elotti idoszakot, ahol nincs semmi, es en sem vagyok semmi, mertnincs "en" csak a nemletezes. Es ez engem vegtelen nyugalommal tud eltolteni:)

2017. jan. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"Hitre a lelkileg gyenge emberek szorulnak es azok akik felnek."


S kik szorulnak pszichológusra, pszichiáterre? Egyáltalán miért van ezekre szükség a lelkileg gyenge embereknek van ilyesmire szüksége akik nem lesznek hívők? Vagy ez csak egy jól betanult propaganda szöveg?


"Egy olyan dologban hinni amit semmi nem tamaszt ala abszurd dolog."


Egy olyan dologban valóban abszurd lenne hinni! Csak kérdés az hogy ha semmi nem támasztja alá akkor hogyan alakul ki a benne való hit? logikus hogy azért valaminek csak kell lennie!


"Szoktak ilyenkor azzal jonni h "bizonyitsd be h isten nem letezik" valaminek nem a nemletet kell bizonyitani, hanem a letezeset, bizonyitsd h istem letezik."


Ez hit kérdése és nem pedig tudás kérdése. Azért is hívják hitnek. Hit, a nem látható dolgok....


"Nemtudom h magyarazzak amugy h a draga Jezusuk alakjat szamtalan mas vallasbol loptak ossze..."


Azt értem ha nem hiszel azt is értem ha nem tudsz valamit. De hogy olyasmit állítasz amiről nem sokat tudsz azt nem értem. Honnét veszed azt hogy összelopkodták? Na meg kik és minek?


" ha isten tokeletes, a teremtmenyei is tokeletesek, ez emberek kozel sem azok, by the way isten sem tokeletes, ezaltal megis lett fosztva az "isten" jelzotol."


Amennyiben ezt mondod akkor ez nem a saját véleményed. Mástól hallottad nem jártál utána és téves infókra alapozol!


"Olyannal is talalkoztam aki szentul hitte h marpedig mi sosem voltunk osemberem, felhoztam neki a maradvanyokag, a barlangrajzokat stb,"


Milyen maradványokat hoztál fel neki?


"Szemely szerint ugy velem h SEMMI sincs a halal utan es ez kivsit se aggaszt:D"


Akkor te a ritka kivételek egyike vagy! Legyen neked a hited szerint! Mivel ezt nem tudhatod csak hiheted!


"Az ember halando leny, meghal es nem letezik tovabb. Csondes nemletezes veszi kezdetet. Ugy kepzelem szemely szerint a "nemletezest" mint az alom nelkuli alvast, a szuletes elotti idoszakot, ahol nincs semmi, es en sem vagyok semmi, mertnincs "en" csak a nemletezes. Es ez engem vegtelen nyugalommal tud eltolteni:)"


És íme a hitvallásod! Tudod ezt bizonyítani?

2017. jan. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Mivel faradt vagyok most este csak az utolsora reagalnek: nem a hitvallasom es nemis tudom bizonyitani, ez csupan a jelenlegi ismereteink szerinit legvaloszinubb forgatokonyv:D ami a vallasokrol nem mondhato el.
2017. jan. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!