Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az adventisták hogy állnak a...

Az adventisták hogy állnak a nyelveken szólással?

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 16:33
 1/9 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Számomra úgy tűnik, hogy az adventisták normális emberek, nem halandzsáznak.

2017. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az adventisták hisznek Isten Lelke "nyelveken szólás"ajándékában,és gyakorolják is azt.

Vannak,akik 4-8 nyelven is beszélnek,sőt előfordult olyan eset is,amikor-vészhelyzetben-egy általa korábban nem beszélt nyelven kommunikált Afrikában.


Az extázis alatti halandzsát senki sem gyakorolja köztünk,mivel hisszük,hogy a Lélek ajándéka haszonra adatott,s nem az értelemből kivetkőzött emberek félrebeszélésére.

2017. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Akkor szerintetek Pál halandzsáról beszél, mikor az angyalok nyelvét említi?


Én nem szólok nyelveket, csak érdekel a kérdés.

2017. jan. 26. 19:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Jó kérdés!


Az angyalok,"angyalnyelven"beszéltek az emberhez akár egyszer is?


Annyi bizonyos,hogy nem kellett tolmács sem az egymásközti,sem az emberekhez szóló üzenetközvetítéshez.

2017. jan. 27. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem emberi okoskodás volt a kérdés, hanem amit Pál írt, az angyalok nyelvéről. Hogy úgy szól. Lehet, hogy nem jól tettem fel a kérdést.
2017. jan. 27. 06:07
 6/9 How Arrow ***** válasza:

Nagyon jol állnak a nyelveken szólással eggyesek közzülük ahogy adta a Szent Lélek, tudnak eggyesek 4-5 nyelven vagy akár még több. Én pl 2 nyelven tudok jol de ezek mellett még értem a latin alapu nyelveket és angolt.

Sokszor jo ha segíteni tudok valakinek.


Azokrol a nyelvekröl és az olan formás, töltetü nyelvekröl amit a halandzsások beszélnek nem olvastam a bibliában de értelmes nyelvekenszólásrol igen.

2017. jan. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Kérlek mutass egy magyar-angyalnyelv szótárt!


Pálapostol is csak akkor beszélt"angyalnyelven"amikor angyalokkal beszélgetett,de nem tudok ilyen esetről,bár ha megesett volna,összehozott volna egy ilyen szótárt.

2017. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 követ62 ***** válasza:

Hogy állnak?

Jól! Mindenki aki megtanulta és nem felejtette el nagyon jól beszéli amit tanult. ;D

2017. ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyetlen értelmes válasz született. Elég rossz arány.
2017. ápr. 5. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!