Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van Magyarországon valamilyen...

Van Magyarországon valamilyen egyházi hátterű szervezet vagy ember, aki/ami homoszexuálisokat kigyógyít a bűnös gondolatokból?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy sok nyugati országban létezik a "gay conversion", amit főle egyházak vagy vallási szervezetek csinálnak, és sok meleg ember normális hetero kapcslatot tudott kialakítani a terápia után. Létezik ilyen Magyarországon?

2017. febr. 1. 15:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nem igazán találok:(

[link]

Ennek az oldalnak a végén lehet kérdéseket feltenni

2017. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%

Találtam pár címet ezen az oldalon:

[link]


"Néhány cím, amely segíthet:


Bibliai Házassággondozó Szolgálat (1054, Bp. Alkotmány u. 4.), lapjuk: Biblia és Család magazin (2042, Budaörs II. Pf.:29)


Bibliaszövetség (2119, Pécel, Kálvin tér2/b)


Bethesda Gyermekkórház Református Családsegítő Szolgálat


Menedék Alapítvány (1221, Bp. Kálváriahegy u. 4.)


A témában megjelent könyv:


Sípos Ete Álmos, dr. Falus András, Dr Pálhegyi Ferenc: Homoszexualitás keresztyén szemmel (Éjféli Kiáltás Misszió, Bp. 1999). "

2017. febr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a normális válaszokat!! Isten áldjon titeket!
2017. febr. 1. 16:39
 4/23 anonim ***** válasza:
29%
miért akarsz kigyógyulni a "bűnös" gondolatokból?
2017. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Éppen azért, mert ez bűn, Isten ellen való vétek.

Nem normális, ha valakinek ilyen gondolatai, vágyai vannak...

2017. febr. 2. 12:34
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Mindenki hisz valamiben, én azt hiszem iszom még egyet.
2017. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%

A legnagyobb bűnt az követi el, aki egyházi fertőbe, lelkibeteg nevelőbe küldené a szerencsétlen, önbizalomhiányos kezdő melegeket.

A katolikus egyház egyébként a melegek természetes gyűjtőhelye, azért találták ki a "cölibátus" nevű baromságot is, hogy aki meleg és van valamennyi IQ-ja, ott tudjon boldogulni.

Fogadd el inkább magad, élj boldog életet melegként. Hidd el, 1000x jobb, mint életed végéig bujkálni.

2017. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Pietrosol ***** válasza:
55%

Szia!


Miért gondolod, hogy bűnös vagy? Miért akarsz "meggyógyulni"?

2017. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
A homoszexualítás NEM betegség és NEM gyógyítható - hiszen egy nemlétezö betegséget nem lehet gyógyítani. Az elözö hozzászólóval nagyon egyetértek. Akik a homoszexualítást "bünösségnek" kiáltották ki, azok is csak pénzkeresési (rablási)lehtöséget keresnek. "Fizess tagsági díjat, majd én kigyógyítalak a bünös dologból!" Ha te még annyira hiszel ezeknek az önreklámozó "kigyógyító" embereknek, akkor nagyon sajnállak ! Èljed inkább úgy az életedet, ahogy az neked jól esik, és ne hagyjad magadat befolyásolni senkitöl !
2017. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

sok embernek sikerült kigyógyulnia belőle, csak politikai okokból nem engedik ezeknek a módszereknek a gyakorlását, sem pedig a gyógymódok kutatását.


Istentelen világban élünk...köszönöm a segítő szándékú hozzászólásokat, már megbeszéltem egy időpontot egy keresztény közösséggel, akik segíteni szeretnének nekem.

2017. febr. 3. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!