Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha isteni erőre teszek szert...

Ha isteni erőre teszek szert akkor én magam is istenné válok?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogyan fogalmazzam meg pontosan a kérdést, hogy átadjam, amit kérdezni szeretnék.

De úgy értettem, hogyha felruházódom valamilyen tulajdonságokkal akkor azzá válok, "amivé" felruházódtam? Királlyá, stb? Itt gyanítom egyszerű a válasz, mert jogcímekről van szó, de mondjuk ha varázsütésre minden tudás a fejembe száll, akkor professzorrá válok? Szárnyakat kapok és angyali képességeket akkor én magam is angyal leszek?

Vagy akár isten, ha megvan az isteni erőm? Vagy csak valami másolat?



2017. febr. 17. 00:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet az ember akármilyen okos, vagy erős. A lényegen nem változtat. Halandó marad
2017. febr. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk Gilgamesh vagy Hercules félisten volt, akkor még a legjobb szándékkal is de az ember csak ennek a töredékére lenne képes .
2017. febr. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vigyázz, Lucifer is emiatt lett melegebb éghajlatra küldve ;)
2017. febr. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, bár kicsit megcsúsztunk!


Úgy értettem, hogy ha minden birtokomban áll, ami mondjuk egy angyalnak, akkor kijelenthetem-e, hogy én is angyal vagyok. Vagy pedig ugyanúgy az , aminek születtem (ember) és nem számít, hogy milyen változáson megyek keresztül?


De nagyon köszönöm a válaszokat ezt a hármat is ! :)

2017. febr. 17. 03:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Mivel az angyalok, külön annak lettek "teremtve", míg te "embernek" akármilyen változásokon is mennél keresztül, szerintem nem lehetne kijelenteni, hogy angyal lettél.(max valami angyalhoz hasonló lehetnél)
2017. febr. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem akarlak elkeseríteni, de soha sem leszel sem angyali, sem Isteni erővel rendelkező.
2017. febr. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2017. febr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha Isten így dönt, akkor a választ is megmondja. De nekem úgy tűnik, hogy mindenki az, amivé született. Te embernek, Jézus Istennek, az angyal pedig teremtett lény. Hogy kinek mi jutott, az meg Isten dolga.
2017. febr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 r.sentinel ***** válasza:
31%
Mind fenylenyek vagyunk fizikai testbe zarva es mindenki rendelkezik valamilyen tulajdonsaggal, mindenkinek masok a celjai mas utakon jarnak vagy hasonloakon. A Teremto ero benned is megvan(nem superman), a kerdes csak az, hogy mit kezdesz vele hogyan hasznositod, tudod-e novelni rezgesszintedet, vegig tudod-e vinni mindazt amire vallalkoztal vagy inkabb a fizikai vilaghoz ragaszkodsz.
2017. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 How Arrow ***** válasza:
0%

"Mind fenylenyek vagyunk fizikai testbe zarva"


Ez egy ravasz félrevezetés!

Mind halandó emberek vagyunk és bűnösök.



" es mindenki rendelkezik valamilyen tulajdonsaggal, mindenkinek masok a celjai mas utakon jarnak vagy hasonloakon."


Ezt mindenki tudja!



" A Teremto ero benned is megvan(nem superman),"


Senkiben nincs teremtő erő,még semilyen ember nem teremtett az élettelenböl élőt.


"a kerdes csak az, hogy mit kezdesz vele hogyan hasznositod,"


Ez olyan mint ha azt kérdezném hogy mit kezdessz a sült jéggel,

Ilyen a teremtő erő.


" tudod-e novelni rezgesszintedet,"


Tudjuk mind anyian mikor rosszabb úton haladunk.


" vegig tudod-e vinni mindazt amire vallalkoztal"


Persze hogy végig tudjuk vinni ha akarjuk


"vagy inkabb a fizikai vilaghoz ragaszkodsz."


Te lebegsz valahol?

Vagy a föld másneses ereje kötelez a fizikai törvények betartására.

2017. febr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!