Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan kell helyesen imádkozni?

Hogyan kell helyesen imádkozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Van egy dolog,amit el szeretnék érni az életben (priviben elmondom,hogy mi az)

És arra gondoltam,hogy Istentől kérek segítséget,mert senki sem támogat benne.És az imádkozásnál olvastam,hogy sosem kétségbeesésből imádkozz,hanem kérésből.

Csak,hogy én nem sokára kifutok az időből!

Így amikor imádkozok,persze,hogy kétségbe vagyok esve,de attól még akarom a vágyam...

Így Isten tudja,hogy tiszta szívből kérem?



2017. ápr. 7. 01:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az imádságnál az a lényeges, hogy szívből imádkozz. Az imádság lehet hálaadás, kérés, vagy akár egyszerűen beszélgetés Istennel. Ha elolvasod a Zsoltárok könyvét, megláthatod, hogy a zsoltárírók mindenféle élethelyzetben (örömben, bánatban, kétségbeesésben, veszedelemben stb.) fordultak Istenhez.

Azt javaslom, hogy ne csak imádkozz, hanem olvasd is a Bibliát minden nap, hogy jobban megismerd Istent és az ő hangját/vezetését. Isten élő kapcsolatot szeretne veled.

2017. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem!Isten létezik!Nem próbálom elérni,hogy higyj benne,de ilyet akkor se mondj,higy butaság meg,hogy nincs,mert mi sem sértünk meg téged!

Isten tudja ki és ki nem hisz benne!

2017. ápr. 8. 19:45
 13/17 Attila_the_hun ***** válasza:
nem sértésnek szántam, hogy nem létezik. Tényként állt szándékomban közölni.
2017. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor elnézést:)
2017. ápr. 8. 20:43
 15/17 anonim ***** válasza:
Lány vagy vagy fiú?
2017. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Fiú,miért?
2017. ápr. 9. 13:45
 17/17 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Attila, ezt szeretném a figyelmedbe ajánlani!


[link]

2017. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!