Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A kereszténység szerint a...

A kereszténység szerint a naturizmus paráználkodásnak számít?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 8. 22:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Istenem...fényruha...a kígyó meg dumált...Grimm innen írta a meséit..még mindíg elhiszik ezeket a marhaságokat.Sokaiknak persze jó megélhetés.
2017. nov. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 Hollywood is jól megél belőle. Nincs új a nap alatt. Ha valóban mesekönyv akkor a világunk is csak egy mese.
2018. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Thillmin ***** válasza:

A Biblia nem tanít konkrétan a meztelenkedésről, de azt nagyon is állítja, hogy bűn másokat bűnbe vinni. Például úgy, hogy szexuális kívánságot keltesz BÁRKIBEN, AKI NEM A HÁZASTÁRSAD. Isten a szexualitást nagyon egyértelműen a házassági kapcsolaton belülre szánta. Mondjuk ha valahogy meg tudnál róla győződni, hogy egyik naturista társadban sem keltesz ilyen vágyakat, akkor okés lenne a dolog, de ehhez valami NAGGYON válogatott társaság kell. Én azt mondom, ez inkább csak elméletben lehetséges, a gyakorlatban meg bűn.


UI.: Kedves lelkes naturisták! Mindenki nevében kérlek, hogy csak akkor szóljatok hozzá a témához, ha rendelkeztek bibliai ismeretekkel! Értem én, hogy elfogultak vagytok, és ez eddig teljesen rendben is van, csak a kérdésben ez áll: "a kereszténység szerint". Az, hogy ugyanazon a környéken vannak keresztény emberek és naturista helyek, nem érvalap. Jézus a saját korának leggázabb embereivel ebédelt együtt...

2019. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!