Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki érettségizik Hit Gyülekezet...

Ki érettségizik Hit Gyülekezeti bibliaismertből?

Figyelt kérdés

Volt egyáltalán régebben ilyen? Csak érdekességképp.


[link]


2010. máj. 13. 17:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
ÚRISTEN!! Ebből a mocskos szektából már lehet érettségizni is??? Nem hiszem el..... Nagyon rendet kell már tenni ebben az országban végre!
2010. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Remélem senki. :S
2010. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
47%
Én is remélem hogy senki :D
2010. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 vav22 ***** válasza:
76%

Tudod kedves első válaszoló, ők legalább mentesek az ilyen megnyílvánulásoktól, mint te, szépen szólnak az emberhez, semmi sértőt nem írt a kérdező és téríteni sem akart, lehetnél annyira kultúrált, hogy ha már hozzászólsz legalább tisztelettudóan.

Egy nem Hit gyülis...

2010. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

4. válaszoló: Nagyon szépen köszönöm védő válaszodat, én sem vagyok a felekezet tagja; csak igencsak meglepődtem, és nem tudom, hogy pl. ilyenből egyáltalán, -hiszen nem tanítják-, hogyan lehet érettségizni? Nem rólam van szó, Isten ments, csak kíváncsiság, mert létezik katolikus és protestáns hittan is, de ilyen iskolák vannak, de Hit Gyülekezetes iskola?

Ilyesféle régebben létezett?

2010. máj. 13. 18:07
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, hogy ez csak valami rossz vicc.
2010. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Az OM nem szokott viccelődni.
2010. máj. 13. 18:08
 8/20 anonim válasza:
69%

Az egyik barátom csatlakozott a fent említett szektához. Becsavarodott a sok hülyeségtől, néhány hónap múlva női ruhában, kifestve, tükörrel a kezében felakasztotta magát.


Hangsúlyoznám, hogy nem volt meleg, és ezen kívül, hogy belépett, nem történt változás az életében.

2010. máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Van iskolája, általános is. A gimije meg ha jól tudom a budapeti Bornemisza Gergely Gimnázium.
2010. máj. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%

Jó most utánanéztem, tényleg van ilyen basszus:D Durva.

Szerintem sima önálló felkészülés van, illetve feltételezem aki ilyenből akar érettségizni az jár a vidám vasárnapra meg minden és ott biztos talál segítőket.

2010. máj. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!