Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ki érettségizik Hit Gyülekezet...

Ki érettségizik Hit Gyülekezeti bibliaismertből?

Figyelt kérdés

Volt egyáltalán régebben ilyen? Csak érdekességképp.


[link]


2010. máj. 13. 17:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
ehem, nem tudom, hogy csak nálam most esik le a tantusz, de igazán meglepődtem, hogy van iskolája egy kisegyháznak...
2010. máj. 13. 18:17
 12/20 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez kb olyan, amint ha megalapítanám a Csokoládét Szeretők Gimnáziumát... Tiszta gáz, nem?

Aki írta a hitgyüli iskolájának a nevét.

2010. máj. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy "kisegyház", több lóvéjuk van, mint a rendes keresztény egyháznak (állami)
2010. máj. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Aki igen, és jól ért a Bibliához, az töltse ki ezt a biblikus kvízt, tesztet:

[link]

2010. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
mi régen a hit gyülibe jártunk,de kiváltunk.ez kb 15 éve volt,és akkor alakult a sulijuk is.
2010. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
50%

Van iskolájuk, de nem Bornemissza Gergely, hanem Péter a névadó, általános és középiskola is. Van felsőfokú képesítést adó intézményük is a Szent Pál Akadémia.

Nem tudom, mi a meglepő ezen, a legtöbb felekezetnek van iskolája. Jó lenne már leszokni erről a szektázásról, eléggé bizonyította más a gyülekezetet, hogy megállja egyházként a helyét, de ha nektek jólesik...! Elvégre is amikor az apostolokat Jézus tanította, majd hírdetni kezdték a Megváltót, akkor ők is szekta voltak.

2010. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hja, de a kereszténységnek elég volt egyszer megalakulnia...

Utólag alakult egyházakra nincs szükség.

2010. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Neked nincs, másnak van. Ennyi.
2010. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

tegnap 16:00


Szerintem ezt ne te döntsd el.

2010. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha lennének iskolaköteles korú gyermekeim én is csak a Gyülekezet iskolájába íratnám. Biztosan sokkal jobb, mint a világi iskolák, ahol nem tudhatom, hogy miféle ember van hatással a gyermekemre. Elvégre nem kezdhetem azzal a beíratkozást vagy előbb, már az iskolakeresést, hogy milyen személyiségű, pártállású és világnézetű tanára lesz a gyermekemnek. Egy felekezeti iskolánál viszont ismerem az irányvonalat, tudhatom, hogy milyen értékek mentén folyik a tanítás.
2010. máj. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!