Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hát ne kelljen ki az ember...

Hát ne kelljen ki az ember magából amikor ilyent talál, és még ők az "üldözöttek? "

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..


living witness válasza!


A kérdezőt nem az érdekli,hogy van vagy nincs Szentháromság, hanem az,hogy hogy kell értelmezi, de azt a tanút az nem érdekli, hanem mást ír.

Ez véletlenül nem üldözés a részről!

Ép ő tőle olvastam egy kérdésnél,hogy az üldözést nem minden esetben kell fizikai értelemben értelmezni hanem még itt is az folyik ellenük.

Hát akkor ez mi amit ő tesz!?

Néha még a legnyugodtabb embert is felkavarja a viselkedése.



2017. máj. 7. 07:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Na, most szépen nyugodj meg, pihenj egy kicsit, igyál meg egy csésze kávét, majd írd le érthetően a kérdésed!
2017. máj. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Molyember ***** válasza:
33%
De nélküle meg unatkoznál, mi? :) Olyan lett ez a kategória, mint a Politika, csak itt a szeretet és az elfogadás nevében hánytok epét egymásra. Érdekes, bár kissé hatásvadász kritikája lehetne a kereszténységnek, hogy miközben itt ölitek egymást, a Tudomány kategóriában béke van, és az interneten szinte egyedülálló módon sokszor érdemi párbeszéd, szótári értelemben vett vita. Persze, vannak itt is, akik megpróbálnak normális hangnemben beszélni, ráadásul sokat rontanak a helyzeten a magukat ateistának nevező, unatkozó hülyegyerekek, de többségében képtelen vagytok a kommunikációra. A Tanúk csak fújják a magukét, a többiek meg imádnak felháborodni rajtuk. Nem méltatlan ez?
2017. máj. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Megszokott, hogy tanuk soha nem a kérdésre válaszolnak. Nem érdemes ezen mérgelődni, mert nem fognak megváltozni.
2017. máj. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#1 olvasd el még egyszer a kérdést ha nem értetted meg, biztos vagyok benne,hogy van annyi értelem benned, hogy meg értsd.

Nem fogom még egyszer leírni ugyan azt!

De talán nem is akarod megérteni akkor meg minek!?

És egyébként meg már rég meg kávéztam...

2017. máj. 7. 08:21
 5/18 A kérdező kommentje:

Molyember kedves itt nem az "unalomról" van szó hanem egy kicsit többről.

De már mindegy is mert úgymond nem egyforma"az érdeklődési körünk". :)

2017. máj. 7. 08:25
 6/18 A kérdező kommentje:

Kedves 3 a válaszod már közelebb áll a valósághoz és én ezt díjazom is!

Én nem akarom megváltoztatni őket mert úgysem tudnám, de az igazságtalanságukat már nem tudom lenyelni többé.

Ez az én problémám, nem az üldözés, nem a gyűlölet hanem csak az igazságtalanságuk amivel mártírt próbálnak csinálni önmagukból miközben pontosan ők azok akik ki provokálják az emberből néha a "gonoszabb"oldalát.

2017. máj. 7. 08:33
 7/18 anonim ***** válasza:
28%

nem keltem ki magamból, kellett volna? az első megválaszolta, le is lehetett volna zárni.

("üldözöttek" - nem megyek itt bele, de azt tudd, a koncentrációs táborokba ezt a szektát is vitték, tehát "üldözöttek" voltak, noha ezt nem szokták naponta elsírni itt mindenkinek)

----------

Miért nem olyan dolgokat olvasol, ami által mélyebbre jutsz a megismerésben, ami gyönyörűséggel tölt el? A gyakori nem erre szolgál, nem lehet itt komolyan megvitatni teológiai kérdéseket, nem ez a feladata, még soha senki nem győzött meg az általa vélt igazságról senkit. Ennek ellenére rendszeres összecsapások vannak, ezért ez inkább időpocsékolás. Az elpocsékolt idő meg soha semmilyen módon vissza nem hozható, ezért érdemes meggondolni, mennyi idő szánsz rá.

Egyébként mi jót olvasol mostanában?

2017. máj. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Őszintén, 10-ből 9 alkalommal tuti hogy ha Tanú válaszol, akkor az nem a kérdésre válasz hanem csak értelmetlen okoskodás, esetleg mártírkodás, vagy ilyesmi. Nem érdemes ezen idegeskedni, csak magadnak ártasz vele!
2017. máj. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mind offoltunk már valaha. Nézd el a Tanúnak
2017. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%

Kedves Kérdező


Őszintén kérem a bocsánatodat, ha megbántottalak.

Egyáltalán nem volt szándékomban ilyet tenni.


Mindössze azért írtam azt a választ, mert ha nincs háromság, akkor azt nem is lehet annak értelmezni semmilyen módon.


Mint ahogy a teremtést sem lehet evolúcióval értelmezni mert nem egy és ugyan az a kettő.

Igazából nem kellett volna válaszolnom rá, csak véletlenül szemet szúrt az, hogy olyasminek az értelmezését akarja valaki megérteni, ami nincs.


Még egyszer bocsánatodért esedezem.

2017. máj. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!