Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Katolikus kollégiumban kell-e...

Katolikus kollégiumban kell-e minden reggel/este imádkozni, vagy egyéb vallásos dolgot csinálni?

Figyelt kérdés

Pl.:étkezés előtt,vagy lefekvés.Kötelező-e a templomba járás.


A válaszaitokat előre is köszönöm!

Üdv.:Egy leendő kollégista



2017. máj. 9. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom milyen koli, én csak az egyetemi kollégiumról tudok mesélni.

Ott nincs semmi ilyesmi, vannak közös hitéleti programok, de igazából azon sem kötelező résztvenni. De egyetemen már felnőtt emberek vannak: egy középiskolai kollégium biztos másabb.

2017. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
miért akarsz odamenni, ha nem vagy hívő?
2017. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Miből következtetsz arra, hogy ő nem hívő?
2017. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

1. a kérdés feltevésének módjából. aki azt írja, hogy "egyéb vallásos dolog", az nem vallásos, általában f*ngja nincsen, mit jelent vallásosnak lenni.


2. Akit aggaszt, hogy misére/istetiszteletre kell járni vagy ne adj'Isten imádkozni kell, nem önként és örömmel teszi ezeket, az nem vallásos.

2017. máj. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, ha nem vagy vallásos, kérlek lásd meg a csodát, hogy mindezt Isten teremtette.
2017. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vallásos nem is akarok lenni.De nagyon jó kollégium,pont az iskola mellet van.Amúgy egy középiskolai kollégium.Csak katolikus általánosba járok és itt se szeretem ezeket a lelki napokat meg ilyesmi.
2017. máj. 10. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!