Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van még ma is szükség...

Miért van még ma is szükség vér donorokra ha már annyira fejlett az orvos tudomány, hogy kész a pót vér ami teljes mértékben minden esetben elfogadható a vér helyett?

Figyelt kérdés

Már engem is kezd zavarni ez a Jehova tanúi vs Kereszténység "keresztes hadjárat" hát kérem magyarázza meg valaki a fenti kérdést!

Nem hiszem el,hogy ennyire buták ezek az emberek,hogy ne értsék meg,hogy ameddig szükség van a véremre az nem ok nélkül van úgy!

Ha tényleg lenne egy olyan vér helyettesítő lötty akkor értelmetlen lenne az a sok vörös keresztes reklám.

Vagy valami vámpír ébredés van, hogy kell az a sok vér vagy mivan??


Ötletek!?



2017. máj. 10. 23:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egészségügyben dolgozom, ezért tudom hogy amit az itt fórumozó tanúk álítanak az tévedés valószínűleg őket is megtévesztették


a "művér" valójában csak egy szükségmegoldás lehet, valóban igaz hogy az eredeti vér használata olcsóbb is, de mellette még sokkal biztonságosabb is


ezen túl pedig számomra nem világos, hogy jehova tanúi miért elégednek meg ezzel, hiszen az ige amire hivatkoznak elvileg tilt pl az állatok vérének a megivásától is, noss vajon miből van a "művér" szerintük? Vagy komolyan azt hiszik hogy manapság már olyan feljedt a kémia, hogy mindenféle szervetlen anyagból képesek vagyunk emberi vérszövetet előállítani?

2017. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 KZitus ***** válasza:
0%

11-es

te tényleg "Én egészségügyben dolgozom,..."???? hát nem tudom.

Nézd meg kollégáid mivel "tévesztenek" meg minket, akik nem tanúk:


[link]

2017. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Zitus!

Sajnos a videó olyan tömény egyoldalú propagandát nyomat, hogy nem bírtam 4 percnél tovább!

Megtennéd hogy kiírod a lényeget? Mert szerintem senki nem fogja végignézni.

2017. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!