Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tegyek ha úgy érzem hogy...

Mit tegyek ha úgy érzem hogy elhagyott az Isten?

Figyelt kérdés
16/F bár a korom szerintem nem nagyon befolyásol ebben...
2017. máj. 24. 16:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Kezdjük talán azzal, hogy elmondod miért érzed úgy.
2017. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Én esetem puszta átlagos. Talán le is fogtok nézni e-miat és fogjátok mondani csakis te hibád. Túl hosszú lenne igy leirni. De irj rám privátban és elmondom miért érzem ugy ahogy.
2017. máj. 24. 16:28
 3/28 anonim válasza:
42%
Pedig nem hagyott el. Kitartás!
2017. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Kitartas egy olyan utbol csapasbol amit Isten rakott elém és amikor készülnék kiálni akkor odébbáll..
2017. máj. 24. 16:32
 5/28 anonim ***** válasza:
52%

Ha gondolod, nekem leírhatod privátban, hátha tudok segíteni. (Bár egyidősek vagyunk.) Vagy csak amíg leírod is eszedbe juthat egy megoldás.

De Isten tényleg soha nem hagy el minket, akárhogy is érezzük magunkat. Neked is kell, hogy legyen lehetőséged kiutat találni, akár segítséget kérni és kapni.

2017. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
33%
Írhatsz privátban. Szívesen meghallgatlak, érdekel mi történt. (nem vagyok vallásos, szóval ne nagyon számíts világmegváltó térítő dumára). 15/f
2017. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos nem ismered Istent, sem a hatalmát, mert ha ismereted lenne akkor nem mondanál ilyet.


Nos ezt mondja magáról a Teremtő:


(1Péter 5:7–11) 7 miközben minden aggodalmatokat őrá vetitek, mert ő törődik veletek. 8 Maradjatok meggondoltak, legyetek éberek. Ellenségetek, az Ördög, fel-alá jár, mint egy ordító oroszlán, és azon igyekszik, hogy felfaljon valakit. 9 De ti szálljatok szembe vele, a hitben szilárdan, tudva, hogy a szenvedéseket illetően ugyanazok mennek végbe testvéreitek egész közösségében a világon. 10 Miután pedig egy kis ideig szenvedtetek, a minden ki nem érdemelt kedvesség Istene, aki elhívott titeket az ő örök dicsőségére Krisztussal egységben, maga fogja bevégezni a képzéseteket, megszilárdít, erőssé tesz benneteket. 11 Övé legyen a hatalom örökké! Ámen.



Isten nem hagyja el az Övéit, sőt, ha-ahogy írásban olvasható-,vannak esetek ami a mi képzésünkre szolgálnak, ha vannak is próbáink nem hagy felettébb kisérteni, hanem a kivezető utat is megadja.


Lehet hogy más megoldás a helyes nem mindig az amit mi gondoltunk.

2017. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
36%
Isten nem hagy el soha, hiszen nem is létezik.
2017. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
7-es. Isten tudja a természetünk. Ki milyennek született. Tudja a türéshatárait. Szerinted nem szadizmus hogy egyes emberekne a türéshatárai fülé teszi sokkal a lécet és mondja: ugord át. Én most ezt érzem. Pedig ma ugy indultam a napnak hogy szeretem az Istent.
2017. máj. 24. 17:14
 10/28 anonim ***** válasza:
72%

Kedves Kérdező!


Rendkívül érdekes,amit írtál!

A mindenütt jelenlévő Isten elől hova bújtál,hogy elhagyottnak érzed magad?

Az Isten szeretet.Honnan van hatalmad,hogy Istent képes voltál megváltoztatni feltétel nélküli szeretetében?

2017. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!