Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tegyek ha úgy érzem hogy...

Mit tegyek ha úgy érzem hogy elhagyott az Isten?

Figyelt kérdés
16/F bár a korom szerintem nem nagyon befolyásol ebben...
2017. máj. 24. 16:22
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
10-es én nem változtattam meg semmit Istenről csak a véleményem. És nem én bújtam el a messiástol inkább ő tünt kámforá előlem amikor a legjobban szükségem lenne rá. Ez az ironai.. Haragoss vagyok, és gyenge vagyok.
2017. máj. 24. 17:33
 12/28 anonim ***** válasza:
79%

Ismét itt vagyok. Elég hosszú levelet írtam neked, de röviden: hidd el, hogy megbirkózol vele! Mi is megbirkóztunk ezekkel valamennyien, és kérdezd meg bármelyik felnőttet. Néha úgy érzed, pokoli kínokat élsz át, de ezt senki nem kerülheti el. Vallási szempontból azt mondanám, ez a rossz a világban. A Rosszat pedig én pl nem Istenhez vezetem vissza. Sokféleképpen megközelítheted ezt a kérdést. Szerintem próbáld meg erősíteni a hited, mert a véleményünk mindannyiunknak ingadozik, de valami más is lehet a háttérben, ha ennyire könnyen. Bocsi, nem rosszindulatból írok semmit, remélem nem tűnik annak.


Egyébként amit a végén írtál, az új. Ma történt valami?

16/l

2017. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Hirtelen méreg. Igen.
2017. máj. 24. 17:50
 14/28 anonim ***** válasza:
71%

7-es vagyok


Kérlek olvasd el:

(Jakab 1:13) 13 Senki ne mondja, amikor próba alatt áll: „Isten tesz próbára.” Rossz dolgokkal ugyanis nem lehet próbára tenni Istent, és ő maga sem tesz ilyesmikkel próbára senkit.


(1Korintusz 10:13) 13 Nem ért benneteket más kísértés, csak ami általános az embereknél. De hű az Isten, és nem hagy titeket azon felül kísérteni, amit el tudtok viselni, hanem a kísértéssel együtt a kivezető utat is elkészíti, hogy kitartóan tudjátok tűrni.

2017. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
70%

Living idézetei ezúttal tényleg nagyon találóak. Kikeresheted te is.

Amúgy sokat segítene, ha kicsit bőbeszédűbb lennél. Neten vagyunk, nem kell félni - csak bátran.

2017. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Priviben kuldom
2017. máj. 24. 18:00
 17/28 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is írhatsz privátban, ha szeretnél.


18/L

2017. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kérdés feltételéért. Már megnyugodtam. Az eddigi segitő és épitő komenteket szeretném megköszöni. Remélem ha valami lesz akkor ismét idefordulhatok segitségért.:)
2017. máj. 24. 18:30
 19/28 anonim ***** válasza:
62%
Isten nem hagy el sosem,csak te távolodtál el tőle, ezért érzed úgy, hogy nincs melletted.
2017. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
2017. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!