Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek is Isten kivonult...

Szerintetek is Isten kivonult a fizikai világunkbol?

Figyelt kérdés

Őszintén bevallom hogy Református egyházi keresztény valláshoz tartózo Isten hívőkent is olykor nem érzem sajnos a közben a járását miertunk! Ha már meg teremtett bennünket! Akaratunk ellenére is!

Ti hogyan gondoljátok ezt ?

Privát üzenetet is elfogadok.



2017. máj. 28. 21:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%

99%

Mivel SEHOL sem találjuk a világunkban még a nyomát sem.

És valószínűleg ezt nem mostanában tette, mert akkor a nyoma még ott lenne. Szerintem ebbe a világba már be se jött.

2017. máj. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Miért, benne volt?
2017. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló: Nagyon szépen köszönöm a választ! Nagyon jól​ válaszoltál! Egyetértek​ veled ha visszatérne akkor lenne félni valónk! Szerinted is ?
2017. máj. 28. 21:54
 4/17 anonim ***** válasza:
44%

Attól függ, melyik isten.

Ha a keresztényeké, az még istenes lenne... de mondjuk Wotan, vagy a Tollaskígyó már elég húzós lenne.


Amúgy attól, hogy nem jön be a világunkba, még okozhat meglepetést.

2017. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló: egyetértek​ veled még okozhat meg lepeteseket! Keresztények Istenére gondoltam.
2017. máj. 28. 22:12
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Kedves Kérdező!


Attól,hogy elméd képtelen felfogni a mobiltelefonok rádióhullámait,még léteznek.

Attól,hogy nem látod a körülötted mindenütt jelenlévő Istent,még létezik,és jelen van.

2017. máj. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

Isten Nem vonult ki az emberek életéből.

A közben járó pedig Jézus és nem a mindenható Isten.


Jelenleg a kegyelmi időszak van, mert folyik a begyűjtő munka.

2017. máj. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
11%
Úgy 99%-ban igen, csak nagyon ritkán avatkozik be. Tetszik neki, hogy valódi véletlen van.
2017. máj. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Isten nem vonult ki a fizikai világból, a fenntartó tevékenységét sosem fejezi be. A Bibliát azért közölte velünk, hogy tudhassuk, miként működnek ma a szellemi és a fizikai dolgok.


Engem nem teremtett akaratom ellenére, mert teremtés előtt nem volt akaratom, ma pedig hálás vagyok és örökké az leszek, hogy a létbe emelt.


Vannak nehézségek, de az életem nem érzésben, hanem hitben élem, minden a javamra szolgál Krisztusban. A tapasztalataim is bizonyítják, hogy Isten szava élő

2017. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az Isten az ember alatti (anyagi) világban csak létben tartó módon van benne.

Az ember és az ember feletti világokban pedig boldogító módon is benne van, tehát erkölcsi értelemben hiszen van tudomásuk a jóról és rosszról, Isten létezéséről.


[link]

2017. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!