Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Sátán miért is lázadt fel...

A Sátán miért is lázadt fel Isten ellen?

Figyelt kérdés

A Bibliában látható az Igazság. De még arra lennék kíváncsi hogy egyetértettek velem ezzel kapcsolatban ?

A Sátán azért is lázadozott mert egy depresszióssal van dolgunk érdekes számomra.

Hatalom tulajdonosa akart volna lenni.

Idegesség fogta el Őt hogy nem lehet Isteni Teremtő csak egy kis Angyalka hozzájuk képest és mindhármukat irigyelte a Szentháromságot.

Ő is vágyott volna a titkokra amiket az Atya csak a Fiának és a Szentléleknek mondott el és Sátánnak nem.

Ebből kifolyólag nem volt meg elégedve a rangjával se semmivel ami Őt illeti.

És amikor a Teremtő Isten ki jelentette az Angyaloknak hogy a Fia egy lényegü vele minden tekintetben Őt is megilleti az az imádás elismerés mint amit az Isten is úgymond kap.

Ezért ez is felbosszantotta hogy micsoda dolog ez Őt imádják egy Isten embert és engem meg nem na ezt én nem fogom ennyiben hagyni. Sajnos.

Én így látom ezt.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat.

Mindenkinek a véleményét és hitét tiszteletben tartom!



2017. jún. 25. 08:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Tisztázzunk valamit:

Itt most csak egy írásoddal volt gond: "a vallás rovatban mit keresnek ateisták".

Ez butaság, és leírtam, miért. Kérlek, ne írjál ilyeneket sehova.

A többi rendben.

2017. szept. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

21.Hsz!


Az ateisták jelenléte a "vallás"oldalon,fényes bizonyítéka,hogy az ateizmus,egy kategóriája a vallásoknak.


A kérdéssel kapcsolatban,hasonló az ateisták jogkeresése itt,mint Sátánnak a világ uralására való vágy.

2017. szept. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"fényes bizonyítéka,hogy az ateizmus,egy kategóriája a vallásoknak"

Levezetnéd a bizonyítást?

2017. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Tisztázzunk valamit:

Itt most csak egy írásoddal volt gond: "a vallás rovatban mit keresnek ateisták".

Ez butaság, és leírtam, miért. Kérlek, ne írjál ilyeneket sehova.

A többi rendben."


Rendben, félre érthettelek. Bocsi:)

2017. szept. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 világvége1 ***** válasza:
0%
Nem létezik sátán.
2020. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!