Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Normálisak ezek?

Normálisak ezek?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jún. 30. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Délhír az eléggé kamuportál
2017. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én erről, (ill. hasonlót) már ismerőseimtől is hallottam, és azután kerestem rá az interneten (hogy igaz-e).
2017. jún. 30. 17:36
 3/9 A kérdező kommentje:
De milyen dolog már ez, hogy nem lehet akárhogyan imádkozni, vagy nem vehetsz fel egy polót (ha kereszt van rajta). Ez vallásszabadságot sért.
2017. jún. 30. 17:36
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

"Másfél éve egy stockholmi templomról akarták leszedni az összes keresztet és Mekka irányába fordítani"

Ok. 😂😂 ez tényleg kamu oldal.

2017. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

Nekem egy kereszt van a vállamra TETOVÁLVA! Akinek nem tetszik azt orrba vágom, de úgy keresztény módon.


A migránsok előbb-utóbb kiharcolják maguknak, hogy kipaterolják őket mindenhonnan.

2017. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom igaz-e, mindenesetre a szekuláris államokban trend, hogy megszabadulnak közterületen/közintézményekben a vallási jelképektől. És ez nem egyoldalúan a kereszténység "ellen" van, csak értelemszerűen egy keresztény hagyományokkal bíró országban elsősorban keresztény jelképekbe fog belefutni az ember.


Fordítsuk meg a dolgot: Elég sok olyan válasszal lehet itt találkozni, amikor felháborodttan írják pl. egy mecsetépítés kapcsán, hogy nem akarnak imára hívást hallani napi ötször, meggyalázza a végvári hősök emlékét... stb. Ha sértik az érzékenységed a muszlim vallási jelképek, akkor nyilván van sok olyan ember is, akit a keresztény jelképek sértenek. És akkor még nem beszéltünk a hindu horogkeresztről, ami nagy felzúdulást váltana ki, hiába nem egyezik a nácival.


Személy szerint jobban örülnék, ha nem csinálna senki ebből ügyet teljes tiltás helyett teljes engedélyezés lenne.

2017. júl. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
DE ebből ügyet kell csinálni, mivel vallásszabadság van EU-ban.
2017. júl. 1. 14:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt mondom :) Legyen szabad a vallás: aki akar, az hordjon burkát, aki akar, szvasztikát.
2017. júl. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért olyanokba nem kéne beleszolni, hogy valaki hogyan imádkozzon, vagy hogy milyen ruhát hordjon. (Jó mondjuk csak az ovodában nem lehet Áment mondani, de ha most ez van, később tovább el akarnak majd menni.) Egyébként Allah ahbar nincs betítlva az ovodába?
2017. júl. 1. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!