Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egy ima összejövetelen az...

Egy ima összejövetelen az Úrtól ezt az igét kaptam: " Ezután kivezette őket Betánia közelébe, felemelte a kezét, és megáldotta őket. " Ez hogyan értelmezhető?

Figyelt kérdés

2017. júl. 3. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

A kérdésed első felét nem értem. Gondolom azt akartad leírni, hogy egy összejövetelen kaptál egy evangéliumi részletet a szervezőktől, vagy ezt húztad ki a kalapból.


Értelmezni pedig pont úgy kell, ahogy le van írva. Betánia egy Jeruzsálem közeli falu, Jézus ide kivezette tanítványait és megáldotta őket.

Nincs semmi mögöttes tartalma vagy szimbolikus jelentése.

2017. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint lemaradt az előző rész, miszerint

"megnyitotta értelmüket, hogy megértsék az Írásokat."

Véleményem szerint a további úgy értelmezhető, hogy ezután kivezette őket Betánia közelébe, felemelte a kezét, és megáldotta őket.

2017. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy kaptad?Mondta személyesen neked?Tényleg érdekelne.
2017. júl. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dicsőitettünk,utána személyesen imádkoztunk egymásért és kértünk Igét egymás számára.
2017. júl. 4. 08:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez konkrétan hogy történt? Lenyúlt egy kéz a mennyből és odaadta papíron vagy máshogy?

El nem tudom képzelni hogy adta az Úr oda.

2017. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Imádkoztunk és kinyitottuk a Bibliát
2017. júl. 4. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!