Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tényleg minden muszlim utálja...

Tényleg minden muszlim utálja a keresztényeket?

Figyelt kérdés
Vannak pl. Európában élő muszlimok,és Európában azért van egy pár keresztény..Ha tényleg az összes muszlim utálja a keresztényeket,hogy élhetnek itt ennyien?:D Főként muszlimok válaszát várnám,és magyarázatot,hogy valójában mi a véleményük a keresztényekről.

2017. júl. 3. 18:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is muszlim vagyok és nem utálom a keresztényeket. Korán szerint a muszlimoknak jól és igazságosan kell viszonyulni a más vallásúakhoz. Csak azért utáni valakit mert keresztény vagy más vallást követ, ellentétes az iszlámmal.
2017. júl. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%

tényleg minden keresztén inkvizíciós bíróság elé állítaná az összes muzulmánt?


demagógia

2017. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%

Az iszlám sem egységes.

Párom volt kint Iránban, ami siíta. Ott pl. nem tapasztalt keresztényellenességet a helyiek részéről. Nyilván be kell tartani az iszlám előírásokat mondjuk öltözködés terén, meg nem lehet bevinni alkoholt, de akinek ez nem tetszik, az ne menjen oda. Mint ahogy, ha valaki idejön Európába, akkor fogadja el, hogy itt meg mások a törvények, mint ott.

2017. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
18%

"Mint ahogy, ha valaki idejön Európába, akkor fogadja el, hogy itt meg mások a törvények, mint ott."


Iszlámellenes szennylapok hazugsága hogy muszlimok nem akarják elfogadni az itteni törvényeket.

2017. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%
Magyarázd ezt el a párizsiaknak, is, utsó.
2017. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
31%
Magyarországon is vannak akik megszegik a törvényt, nem?
2017. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%

"Iszlámellenes szennylapok hazugsága hogy muszlimok nem akarják elfogadni az itteni törvényeket."

Most nem a sajtóra utaltam, hanem más tapasztalatokra. Volt olyan eset, hogy nem értette és nem is akarta megérteni, hogy nálunk jogilag nincs többnejűség.

2017. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
82%

A legtöbb egyszerű muszlim nem utálja. Én is így hallottam.

Ez viszont még nem jelenti azt, hogy üdvösségük lenne, noha ők azt hiszik.

2017. júl. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szerintem 3 féle ember létezik a földön az aki teret enged a vele született rasszizmusnak,és van aki elfojtja a benne lévő rasszizmust.A 3. az simán csak egy hazug ember,ebből van a legtöbb.Van fent több videó,Németországi muszlim emberektől akik áttértek itt Európában a kereszténységre(gondolom beleszeretett egy német lányba és így volt egyszerűbb a házasság)hogy bánnak velük a volt barátaik.Emlékezzünk csak a hírekre ,mikor több esetben is a menekültek a tengerbe lökdösték a velük együtt menekülő keresztényeket.A parton persze azonnal elkapták őket,de a tengeren ezt ők nem érezték bűnnek.Több száz éven keresztül mélyült a szakadék muszlimok és keresztények között így egyik pillanatról a másikra képtelenség szeretni egymást-azt hazudni hogy- DE- persze minden további nélkül lehet és jellemző is.Vannak modern muszlimok is de ahogy azt mondják egy fecske (esetleg pár száz)nem csinál nyarat.
2019. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem, a noverem ferje muszlim (arab orszagbol) a szuleim meg keresztenyek. A sogorom probalt felejuk kozeledni mindig, a szuleim pedig evekig visszautasitottak, uszitottak mindenkit ellene. Aztan egyszer csak talalkoztak, es ni, csak nem olyan rossz ez az ember. Teljesen erdeklodott a keresztenyseg irant, meg szuleim imajara is ramondott egy "ament" annak ellenere, hogy hithu muszlim.
2022. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!