Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztényeknek mi a véleményü...

Keresztényeknek mi a véleményük a kurucinfo és dzsihádfigyelő oldalakról?

Figyelt kérdés
Ezek zsidó- és muszlimellenes oldalak. Nagyon sok a valótlan tartalom, vagy általánosítás. Szerintem csak szítják a vallások közötti gyűlöletet. Lehetséges hogy szélsőséges keresztény csoportok állnak mögöttük?

2017. jún. 27. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mögött szélső jobboldali csoportok állnak, semmi köze a dolognak a kereszténységhez. Mind a két oldal kimondottan politikai jellegű.
2017. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges hogy szélsőséges keresztény csoportok állnak mögöttük? - NEM LEHETSÉGES. Az igazi kereszténységtől idegen a gyűlölet.

Vannak képmutató keresztények is, akik annak mondják magukat, viszont annak lényegét megtagadják a gyakorlatban.

2017. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sok keresztény hivatkozik ezekre az oldalakra, tartalmukat pedig tényként kezelik ezért gondolom lehetségesnek.
2017. jún. 27. 11:35
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

A kurzcon jókat lehet röhögni. Leginkább a hozzászólásokon. Meg provokálni. (Amikor a náci ideges :DDD)


A másikat nem ismerem.

2017. jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Miben hivatkoznak? Esetleg a Biblia verseinek értelmezéséről írnak elemzéseket az oldalon?

Én pl sose olvasom ezeket az oldalakat.


Vagy ha linkelek neked pl orgigo, 888 vagy hír24, 444 oldalakról híreket, akkor azok mögött is keresztény csoportok állnak?

2017. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%
Borzalmas oldalak
2017. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kuruc: Gyurcsányék alatt volt nagy újdonság, amikor rengeteg lebuktató cikket írtak, illetve segítettek a "föld alatt" szervezkedni úgy, hogy a kormány tehehetlen volt, mert Amerikából működtek. Ekkor még sokat olvastam (habár nem keresztyénként nyilván értettem egyet az emberet kiirtani akaró meg holokauszttagadós dolgokkal, csak érdekesnek találtam az egész helyzetet). De mára már kifulladt, csak összeollóznak cikkeket a netről.


Dzsihádfigyelőt nem követem. Nem is akarom figyelni a dzsihádot nap mint nap...

2017. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*habár keresztyénként nyilván nem értettem egyet
2017. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek keresztényellenes oldalak is. Legalább is a kurucinfó biztosan, a másikat nem követtem sosem. Kurucon ugyanúgy zsidók találmányának tekintik az egyházat.
2017. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Keresztények nem olvasnak ilyen oldalakat. Már szagról felismerhető, hogy romlottak. Akinek orra van, érzi.
2017. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!