Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívők, ti szerettek templomba,...

Hívők, ti szerettek templomba, gyülekezetbe járni?

Figyelt kérdés

A lakóhelyeteken jó a közösség, vagy máshova jártok? Milyen a pap vagy lelkész? A zenei szolgálat jó? Szerveztek külön programokat vagy csak vasárnap találkoztok?

Nyugodtan írhattok kisregényt, minden érdekel.

Őszintén irjatok, ha valami nem jól működik, arról is írjatok.

Írjátok le azt is, melyik felekezethez tartoztok, hány évesek vagytok, és hogy faluban vagy városban laktok-e?



2017. júl. 5. 13:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

17 éves lány vagyok, Budapesten lakom és katolikus vagyok.


Ha jó a prédikáció, akkor örülök neki és odafigyelek, ha meg kevésbé, akkor is általában van benne egy-két "használható" alapgondolat, amin el tudok kezdeni gondolkodni. Ha meg fáradt vagyok, akkor elkalandoznak a gondolataim, ha jó a prédikáció, ha nem.:(


Úgy gondolom, hogy Istentől annyi mindent kaptam... Egy anyukát meg egy apukát, testvéreket, barátokat, jó iskolát, biztos anyagi és társadalmi hátteret, szeretetet, van mit ennünk, stb, úgyhogy a hetemből ezt az 1 órát igazán odaadhatom Istennek.. Van, hogy nincs kedvem, meg jajminekazt, de a mise nem rólam kell, hogy szóljon, úgyhogy elmegyek.


Hogy szeretem-e?.. Nem úgy megyek oda, "juhhúúú, megyünk misére, húdeizgi:D", hanem olyan inkább, mint egy olyan baráttal találkozni, aki nagyon szeret és rengeteget tett értem, és ezt meg szeretném köszönni neki.

2017. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még annyit, hogy az emberek is jóarcok :)

Az túlzás, hogy külön programokat is szervezünk, de pl van pár iskolatársam, akivel amúgy nem is beszélnék mert másik osztály, másik évfolyam, de egy misére járunk, és amiatt a mise után ott töltött 5 perc beszélgetés miatt lettünk jóban.

2017. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!