Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen szekta lehet ez?

Milyen szekta lehet ez?

Figyelt kérdés

Info Bubble néven terjesztik furcsa összeesküvés-elméleteiket:

[link]

https://www.youtube.com/channel/UCSGVfq4tilJlFpPufrMpwPw



2017. júl. 7. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de véleményem szerint aki azon fáradozik hogy más szervezetet tönkretegyen politikával foglalkozik össze-vissza elméleteket gyárt az nem keresztény. A keresztényeknek az a feladata, hogy Krisztus igazságát keresse, Jézust hirdesse az embereknek és ne fáradozzon azon hogy más szervezet rendíthetetlen hitét tönkre tegye. Ez szerintem nem képvisel keresztén értékrendet. Javasolnám nekik a szálkárór és a gerendáról szóló Bibliai részt :)
2017. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ááá! Hogy lehet ilyen eget verő baromságokat hinni?! Elfolyt az agyam, már csak a címektől is. "A Föld lapos, nincs görbület" - köszi, végig sírtam. Nem tudom kik ezek, de több hasonló is van. Hagyd a francba, nem érdemes ezen agyalni! Néphülyítés szempontjából már mindegy is...
2017. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a legszörnyűbb, hogy vannak ilyenek, hanem hogy élnek ebben a világban olyan emberek, akik bedőlnek az ilyeneknek...
2017. júl. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem gondolnám, hogy szekta: mivel igazából nem tűnik külön vallásnak, valamint gyülekezetet sem szerveznek.

A csatorna mögött álló illető/illetők inkább csak összeesküvés-elmélet terjesztő/terjesztők.

2017. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!