Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan értelmeznétek az...

Hogyan értelmeznétek az alábbi üzenetet, vallás témakörében?

Figyelt kérdés

Korábban feltettem egy olyan kérdést, hogy van-e olyan VALLÁS, amely tanítása szerint az elhunytak lelkei még egy ideig itt vannak körülöttünk, stb.


Ezzel kapcsolatban az alábbi üzenetet:


"TE akarod - e látni a lelkedet , vagy másokét ??? Hiszel - e a saját tapasztalatodnak , vagy hiszel egy papírra leírt szövegnek , amit az írója saját tapasztalatból írt , vagy diktálásra , mert ő tudott abban a korban írni ??? Mindig van választási lehetőség ??? De mindenki ugyanabba az irányba tart !!! Tehát van- e választásod , ha a végcél eggy és ugyanaz ???"


Rákérdeztem, hogy hogyan értelmezem most ezt, és annyit válaszolt nagy ezós dumával, hogy ha nem értem, akkor nem az enyém...


Hátha van itt olyan, aki érti.

Köszi.


2017. júl. 24. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki minden kérdés után három felkiáltójelet tesz, minden állítás után pedig három felkiáltójelet, az szerintem maga sem érti, mit beszél, épp ezért meg sem próbálnám értelmezni.
2017. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt mondja, hogy még ha te hiszel is bármit vagy a Bibliának hiszel, akkor is egy felé tart mindenki, így szerinte nincs semmiféle választási lehetőség.
2017. júl. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem erősen zavart az elméje szegénynek, ne foglalkozz vele. :D
2017. júl. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!