Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanujakent megbantam a...

Jehova Tanujakent megbantam a bűneim, mégis kiközösítenek, hogy lehet ezt túl élni?

Figyelt kérdés

Jehova Tanuja vagyok , MÉG.... De most kikozositenek. Bűnt kovettem el, tisztaban vagyok a tettemmel, minden erommel azon vagyok hogy helyre hozzam a kapcsolatom Istennel a Véneknek is oszinten megvallottam mindent. Most még is kiközösítenek.

Hogy lehet ezt túl élni? Aki átesett má kiközösítésen adna pár tippet mivel lehet lelkileg átvészelni ezt?

A kollégáim pszcihologushoz akarnak kuldeni, szerintuk nem fogok tudni lelkileg tul jutni azon hogy a családom és a barátaim kitagadnak. :(

Senkim nem fog maradni...

és azt akarom hogy vissza fogadjanak... :(

Segítsetek, bele fogok őrülni!

Egy 23éves fiatal ...



2017. aug. 22. 00:18
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
87%
Öhm... WTF?? :|
2017. aug. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
0%
Bánd meg bűneidet és mutasd ki hogy megbántad. Esetleg menny másokkal tanúlmányozni és látni fogják, hogy változól.
2017. aug. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%

Mikor bátyámat kiközösítették a suliból a képükbe röhögött, majd tanult tovább és bebizonyította, hogy sokkal többet tud elérni mint ők.

Egyébként, ha nem tolakodás...hány embert öltél meg, hogy a saját családod és barátaid kitagadnak? Ha többet mint 1-akkor érdemes elgondolkodnod, hogy milyen ember is vagy. Ha kevesebbet akkor meg nem értem.

2017. aug. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Mit követtél el?
2017. aug. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
90%

Keresd a sorstársaidat, és örülj, hogy megszabadultál Jehova tanúitól:

jehovatanui.blog.hu/

2017. aug. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Vének? WTF?! Ez kamu kérdés?
2017. aug. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
83%
Most legalább rájössz, hogy eddig ember és Isten ellenes volt a gyüliben töltött időd. Milyen Isten az ami arra kényszeríti a szereteidet, hogy forduljanak el tőled? Persze, a sátán,,mostantól szabadon élhetsz, tedd amit szeretsz, soha ne bánd, hogy megszabadulsz ettől az idióta hazug bandától!!!
2017. aug. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
75%
Mindet jól fejbe kellene rúgni!! Idióta lelkisérült emberek ezek. Szabad vagy! Eddig az ördög uralt de mostantól Isten veled van.Ne akarj vissza menni,,,,őrültek!!
2017. aug. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 tyttöö válasza:
91%
Örülj,hogy nem kell többet járnod oda..
2017. aug. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
89%

Adj hálát Istennek, hogy kiközösítenek. Talán így kijózanodsz ebből a fertő szektából.


Keress új barátokat, mert láthatóan az előzőek hamisak voltak, mint az áspis kígyók, családodat pedig próbáld kijózanítani a hamispróféta tanaiból.


De ha 23 évesen ilyenbe beleőrülsz, akkor tényleg keress fel egy pszichológust is.

2017. aug. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!