Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A sátán egy földi lény?

A sátán egy földi lény?

Figyelt kérdés
Az uroborosz gyűrű egy kígyót ábrázol ami a saját farkába harap és így sátán örök uralmát jelképezi a földön mert a sátán a kígyó A leviatán: Isten első teremtménye közé tartozik ami a tengerekben és az óceánokban és és olyan nagy hogy a vizekben körbe öleli a földet a saját farkát szagulva és néha fel jönn az édenbe más virágokat szagulni mert hogy ö maga büdös. (ezt írja a biblia) Lehet akkor hogy az édenben lévő kígyó aki bünbe csábitota Évát és Ádámot az a leviatán volt??? Csak hogy a leviatán egy földi lény Lucifer meg angyal volt és lucifer mégis az ősi kígyónak tartják... de a leviatán az ösi kígyó hisz Ísten egyik első teremtménye

2017. szept. 3. 00:12
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

De a sátánnak kellene lenni a leviatánnak ésszerűen hisz ő az ősi kígyó meg a sátánra is hüllőként utalnak

pl: ősi kígyó,sárkány

2017. szept. 3. 11:26
 22/31 A kérdező kommentje:
De hogy ha a sátán és a leviatán ugyanaz akkor Isten miért teremtette le a földre?
2017. szept. 3. 11:28
 23/31 anonim ***** válasza:

Sátán jelenléte Földünkön nyilvánvaló,ha a sok bűnt,és szenvedést látjuk,de a levitán,egy kipusztult állat.


Az Édenben,egy akármilyen kígyó képében jelent meg Lucifer,a hatás kedvéért,s nem saját valójában.

2017. szept. 4. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

#18


Csupán azt akartam mondani, hogy aki szerint a Világegyetem pár ezer éves csak, és ezzel meghazuttolja a földben talált 10-15 ezer éves leleteket, meghazudtolja, hogy a több százezer fényévre lévő csillagok fénye ideér hozzánk, meghazudtol mindent, ami pár ezer évnél régebbi, az azért hazuttolja ezt meg, mert egy vallásellenes ateista. Nincs egy keresztény sem, aki azt vallaná, hogy pár ezer éves a világegyetem, és hogy a legelőször teremtett élőlény az ember! Aki ezt mondja, az szántszándékkal le akarja járatni a kereszténységet! Az Ádám és Éva történet egy példabeszéd, nem több! Elmeséli, hogy az ember önmagában, ha a legtökéletesebb helyre is kerülne ezzel a testtel, a sátán megkísértené! Mielőtt a Mennyországba kerülnénk, a Földön tapasztalatot szerzünk, és aki kitart Isten mellett, az üdvözül.

2017. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Oké voltam dinók utánuk jöt az ember de a sátán akkor is meg kosértete az embereket
2017. szept. 5. 23:05
 26/31 A kérdező kommentje:

Eltávolitota az embereket Istentöl

De ha ezt kígyó képében tette akkor az még mindig utalás hogy ö a leviatán

2017. szept. 5. 23:08
 27/31 anonim ***** válasza:

24.Hsz!


IMóz 1:1 szerint:

- "Kezdetben teremtette Isten a mennyet és a földet."

Kezdetben,tehát az 1. teremtési nap előtt valamikor.

Nem az 1. teremtési napon!


A te hiányos ismereteidből nem következnek rágalmaid,csak tudatlanságod.

2017. szept. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Igen ISten 5.napon teremtet nagy álatokat a vízbe és Ezsiás könyvében is szerepel egy nagy állat ami a vízben van. Biblia ismeretem:teremtés könye,özönvíz,Mozes,és Jésus élete stb. Lehet hogy nem sok de aki meg hazudtolja hogy a biblia nem ír a leviatnrol....
2017. szept. 6. 07:47
 29/31 A kérdező kommentje:
Hát én ugy emlékszem hogy az eget és a földet teremtete de ez alap dolog hogy a menyet elöbb
2017. szept. 6. 07:51
 30/31 A kérdező kommentje:
Én nem rágalmazok én csak azt mondom hogy a leviatán miért ne lehet ne azonos a sátánal mikor mikor kígyó
2017. szept. 6. 08:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!