Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen lény lehet? Ember,...

Milyen lény lehet? Ember, vagy angyal? Ha angyal, akkor jó vagy rossz (= ördög)?

Figyelt kérdés

Ma reggel éppen misére tartottam. Én már majdnem felnőtt vagyok. Találkoztam egy lánnyal, akit soha azelőtt nem láttam. Ő nagyon fiatal volt, gyerek. Úgy köszönt nekem, mintha mindig is ismert volna. Egy kisfiúval biciklizett, aki még nála is fiatalabb volt.


Pár perccel azelőtt éppen gondolkoztam valamin, ami miatt szomorú voltam, de az elmúlt. Sőt, mosolyogtam, amikor megláttam a kisfiút, mert szeretem a gyerekeket. Odajött hozzám a "lány", akkor köszönt nekem, és le sem vette rólam a szemét. Megkérdezte, jól vagyok-e. Mintha tudta volna, miken gondolkoztam pár perccel korábban.


Folytattam az utamat a templom felé. Ő megállt beszélgetni a fiúval, majd követtek engem biciklivel. A lány megkérdezte: "Melyik templomba jársz? A katolikusba?" Nem tudom, honnan szedte, hogy bármilyen templomba is járok, de ezek szerint tudta jól, hogy katolikus vagyok. Már mondtam, soha nem beszéltem vele azelőtt, hiszen nem láttam, nem ismertem, meg minek is beszélnék gyerekekkel.


Tudtam, hogy ő mindent tud rólam. Valami azt súgta, hogy benne nyugodtan megbízhatok, mégis felidegesített, hogy mindent tud. Egy ember nem tudhat mindent senkiről sem. Talán még Bongónál is többet tud rólam XD


Nem tudom, ki lehet ő. Talán az őrangyalom jelent meg a képében? Esetleg valami gonosz szellem (= ördög)? Felidegesített ez a lény.



2016. jún. 5. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Egy aranyos kis gyerek volt. Ezért beszéljünk emberről és nem lényről.
2016. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha csak egy kisgyerek volt, hogy lehet, hogy mindent tud rólam???
2016. jún. 5. 11:52
 3/8 HaEv ***** válasza:
78%

Kedves Kérdező!

Körülöttem is élnek emberek, akiket nem ismerek személyesen, mégis tudom, hova járnak boltba vagy ilyesmi, hiszen egy környéken élünk. Szerintem az a kislány járt már arra, amikor épp bementél a templomba.

Az a kislány lehet, csak barátkozni akart. Semmi fura nincs ebben.

Hogy aztán benned mi zajlott le, azt talán nem kellene őrá kivetíteni. Az emberek valóban nem tudnak mindent! Nyugi.

Velem is előfordult már, hogy olyan csúszott ki a számon, amiről nem tudhattam. Előfordul, hogy egyszerűen beletrafálok - de ezt én nem TUDOM.

Azonban legtöbbször, ahogy ez a te esetedben is történt - túlkombináltál egy egyszerű barátkozási szándékot.

Nyugi, barátkozz vele, ismerd meg. Minek találgatnád otthon a szobádban, ha utánamehetsz és megtudhatod, mi az IGAZSÁG!

2016. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez a lény:D

Annyira azért nem nagy gondolatolvasó. Egyrészt mivel lány, jobban olvashatott az érzéseidben, másrészt az hogy szomorú voltál az azért látszhatott az arcodon, járásodon akkor is ha elmúlt, a templomba meg gondolom valamelyik szebbik ruhádban mentél, meg vasárnap reggel, szóval lejöhetett neki hogy mi a helyzet. Az útvonaladból sejthette azt is hogy a katolikus templom felé mész, hacsak nincs ugyanarra a refiké is.

Azért egy őrangyal komolyabb dolgokat is csinál:) De viccet félretéve pontosan ismerem az érzést. A (kis)lányok a bájuk miatt néha földöntúli teremtésnek tűnnek, engem is volt már hogy szinte zavart az ilyesmi.

2016. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak egy barátkozós kislány volt, honnan tudhatna rólad mindent?
2016. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Most miért lettem lepontozva?

Tényleg van olyan elmerokkant, aki szerint el kellene égetni a gyereket?

2016. jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy kislány volt...A gyerekek szoktak kérdezősködni néha idegenektől is,"hogy vagy? hová mész? hogy hívnak?"

Semmi misztikus nincs ebben,csak megkérdezte,hogy vagy.Nem tud mindent rólad...Azt,hogy hová mész,meg nem lehetett nehéz kitalálnia az útvonaladból,öltözködésedből.Az is lehet,hogy ő látott már téged a templomba bemenni,csak te nem láttad őt.

2016. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Tényleg van olyan elmerokkant, aki szerint el kellene égetni a gyereket?"

Amiket ebben a kérdés kategóriában olvastam, el tudom képzelni.

Bár az is lehet hogy csak a neved miatt pontoztak le. :D

2016. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!