Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves keresztények, mit...

Kedves keresztények, mit gondoltok erről a technikáról?

Figyelt kérdés

Fókuszált ima a teremtőhöz, amivel képesek vagyunk gyógyulni. Mindenkinek születési joga kapcsolódni a forráshoz.

Én meggyógyultam általa, a tudat alatti programok cserélhetők ki vele, ellazult théta állapotban, ez egy mély meditatív állapot. Teljesen új ember lettem általa, megváltozott a valóságom.

Még sarlatánságnak sem nevezhető, mert tanusítom hogy használt, gyógyulást hozott. Nem is gonosz, mert csak jóra használható. Negatív érzelmi mintát, pozitív párjára kicseréli.

A gyógyítást a Teremtő végzi, nevezhetjük bárminek feltétel nélküli szeretet, univerzum, forrás.

Théta Healing a neve.

Ráébresztett hogy tanulni és tapasztalni vagyunk itt földi életünkben. és minden okkal történik, nem igaz hogy eredendően bűnösök vagyunk.


2017. szept. 23. 19:56
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Mégis mi ebben az okkultizmus és a gonoszság? a gonosz pont azt akarja hogy szenvedjek és legyek beteg.

Isten meg szerintem azt hogy legyünk egészségesek és boldogak. Ez a módszer egyébként nagyon barátságos körülmények között zajlik, semmi sem történik akaratom ellenére.

Mivan ha a teremtő hozzásegíti az embereket a gyógyuláshoz? az se baj ha nem hiszel benne úgy is működik csak kérni kell abban az ellazult állapotban. Nem a terapeuta végzi a gyógyítást hanem ez az energia, a feltétel nélküli szeretet, ő csak tanusít.

Nekem ez a módszer és a gyógyulás adott hitet, azóta hiszek igazán Istenben. és nem utasítja el egyik vallást sem.

Azért is írom ezeket hogy ne zárkózattok el ettől a gyógymódtól, mert nincs bennük semmi sötét.

A gyógyszer amit a pszichiáter ad csak ideiglenes megoldást nyújt.

2017. szept. 23. 21:48
 12/39 A kérdező kommentje:
Előtte pont hogy elutasítottam istent, és amikor már igazán beteg voltam és elkezdtem hinni akkor találtam rá erre a módszerre.
2017. szept. 23. 21:52
 13/39 anonim ***** válasza:

nyolcas vagyok


Az agyhullámokat lehet mérni műszerekkel, ez világos. Gondolom, nem ennyi az orvosi magyarázat. Vmi forrásod van a saját tapasztalatodon túl?

2017. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
nincs, de nem is kell lényeg hogy működött.
2017. szept. 23. 22:04
 15/39 anonim ***** válasza:
Elolvastam az összes kérdésed ezzel kapcsolatban ,mivel már ismerős volt a téma és a stílus is . Eddig nem írtam pont ezért ,mert tudd meg minden bűn! Tettem fel én is kérdést hasonló témában ,hát ne tudd meg,hogy mi mindent írtak nekem is . Ha Pszichológus vagy pszichiáter kezelné ilyen módon a betegséget ( pl hipnózis) akkoris bűn lenne. Mert ördögtől való ,igazad van valóban marad a szenvedés meg a dilibogyó ,használni nem fog de legalább nincs tiltva.
2017. szept. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

[link]


egy kis olvasni való.

2017. szept. 23. 22:42
 17/39 anonim ***** válasza:
Üdv Kérdező. Engem csak egy kérdés érdekelne. Fizettél ezért a kezelésért? Mert ha igen, akkor nem több, mint kamu az egész. Még ha igaz is lenne, hogy Jézuson kívül van más út, amely a gyógyuláshoz vezethet, akkor is olyan út lenne, ami bárki számára ingyen elérhető. Amiért fizetni kell, és gyógymódnak hívják, az legfeljebb valamiféle átmeneti gyógyulást, vagy annak érzését kelti, ami egyértelműen gonosz, és ördögi praktika. Szóval a kérdés adott, de természetesen Jézuson kívül nincs más gyógymód.
2017. szept. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Már nem is kell válasz a kérdésemre. Utána néztem, és egytől egyig, minden Theta healing pénz fizetéses konzultáció keretében történik, innentől kezdve egyértelmű, hogy ez a dolog bóvli, és senki mására nem "gyógyító" hatású, csakis annak, aki szépen becsapja az embereket. Ne értsd félre, elhiszem, hogy úgy hiszed, hogy neked ez segített, de ez egészen biztos, hogy csak átmeneti, a különböző hőátadásokkal, és agykontroll folyamatokkal ellehet érni olyan hatásokat, amik látszólag gyógyulás érzését váltják ki az emberekben, de ez nem Istentől van. Isten nem kér pénzt azért, hogy az ember életét helyre rakja, csakis azt kéri, hogy Jézust elfogadja az ember. Aki ezen kívül keresgél, az nem Isten szolgálja, és a gyógyulása sem tőle van. Egyetlen út van és Úr és az Jézus, mivel két urat nem lehet szolgálni, így könnyű kikövetkeztetni, hogy ha nem az igazi, és Jézustól jövő gyógyulásban volt részed, akkor mégis kiében?
2017. szept. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Figyelmeztetlek: most meggyógyultál. Majd megfizeted az árát.

[link]

2017. szept. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 Pietrosol ***** válasza:

Sziasztok!


#18!


Bocs, de Isten tényleg nem kér pénzt, viszont a közüzemi szolgáltatók és a helyiséget bérbeadók igen. A házról-házra járás is költséggel jár, az meg érthető, hogy senki nem akarja, hogy árjáróház legyen a saját lakása. Ha valaki eredményesen tud segíteni és sok a kliense, akkor kénytelen helyiséget bérelni, aminek költségei vannak.


Szerintem nem érdemes sarkosan gondolkodni. Mondom mindezt úgy, hogy lövésen sincs a theta healingről.

2017. szept. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!