Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves keresztények, mit...

Kedves keresztények, mit gondoltok erről a technikáról?

Figyelt kérdés

Fókuszált ima a teremtőhöz, amivel képesek vagyunk gyógyulni. Mindenkinek születési joga kapcsolódni a forráshoz.

Én meggyógyultam általa, a tudat alatti programok cserélhetők ki vele, ellazult théta állapotban, ez egy mély meditatív állapot. Teljesen új ember lettem általa, megváltozott a valóságom.

Még sarlatánságnak sem nevezhető, mert tanusítom hogy használt, gyógyulást hozott. Nem is gonosz, mert csak jóra használható. Negatív érzelmi mintát, pozitív párjára kicseréli.

A gyógyítást a Teremtő végzi, nevezhetjük bárminek feltétel nélküli szeretet, univerzum, forrás.

Théta Healing a neve.

Ráébresztett hogy tanulni és tapasztalni vagyunk itt földi életünkben. és minden okkal történik, nem igaz hogy eredendően bűnösök vagyunk.


2017. szept. 23. 19:56
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Kérdező! Leírom neked, amit tudnod kell, és neked kell döntened. Fentebb már írtam. Te fizettél egy szolgáltatásért. De nem érted meg, hogy a gyógyulás, a szeretet, a jóság nem eredhet anyagiasságból. Komolyan tudsz egy olyan emberben bízni, akinek oda adod a pénzt, és gyógyulást ígér neked? Nem érzed, hogy ez mennyire egy önellentmondásos dolog? Pénzért-gyógyulás. Tökéletes ellentéte nem csak a kereszténységben megismert Isten cselekedeteivel, jóságával, de ha megvizsgálsz egy ősi vallást, mint a drudizmust, ott sem fizettek az emberek a druidának a gyógyulásért. A druida gyógyított a mitológia szerint, mert ez volt a /DOLGA/ érted? Ha valami javulásért fizetned kell, az nem természetes. Olyan, mint a korona a fogamon, a fém korona, soha nem lesz természetes fog. Ideig-óráig még használható a fogam, kb 10 évet nyerek vele, majd tönkre fog menni, és aztán megy a kukába. Ugyanez történik akkor, amikor te fizetsz egy szolgáltatásért. Te egy fizikai dolgot adsz egy "szellemi" dologért. Csak, hogy a pozitív szellemi dolgok semmilyen módon nem kapcsolódhatnak a fizikai dolgokhoz. Talán egy kivételt mondhatunk, ha veszel egy könyvet, mondjuk egy Bibliát és abból megismered Istent. De Isten a könyv nélkül is képes feléd nyitni, tehát még ez sem lehet igazi példa. A te gyógyulásod pénzért történik, ez a természetesség tökéletes ellentmondása. Te csúnyán, de nagyon csúnyán be vagy csapva. És most kérdezem. KÉRDEZŐ! Megértetted amit írtam?
2017. szept. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
Szóval azt akarod mondani, hogy ez nem jóságos gyógyulás volt, hanem gonosz gyógyulás, ami a démontól származik?
2017. szept. 24. 22:06
 33/39 A kérdező kommentje:

De akkor is mi ebben a gonosz?

Ha pszichoterapeutához jártam volna annak is fizetnem kellett volna, viszont ahhoz évekig kell járni hogy eredményes legyen és ő is gyógyítást végez a beszélgetésével

Szerintem te most kiragadsz egy dolgot a sok közül és felnagyítod, jelen esetben a fizetést.

Szerintem nem kell mindenben a rosszat látni, mert ha mindenben a rosszat látod akkor az lesz a valóságod

2017. szept. 24. 22:22
 34/39 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, nem is nagyon akarod te ezt megérteni, igaz? Már 3-an írtuk neked, hogy ez teljesen ütközik Krisztus tanításával. :) Isten, nem kért pénzt a tanításokért, illetve a halott feltámasztásokért, vagy a gyógyításokért. :)
2017. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Megjelenik egy ember, ígér szépet és jót, te bedőlsz neki és fizeted azt, amit Isten ingyen RÖGTÖN oda adna, csak Krisztust kell elfogadnod, mint Istent és Megváltót. :) Isten szeret téged, az az egyén, akinek te fizettél csupán a pénzt látja benned, meg hogy ostoba vagy akit befolyásolhat. Ilyen egyszerű, ez Sátántól való, nem az Istentől. :)
2017. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Ezek a "technikák" valódi betegségeket NEM gyógyítanak. Ha tüdőgyulladásod van, ha eltört a kezed, ha sérved van, látási problémáid vannak, ha rákos vagy, ha skrizoféniában szenvedsz, szóval ha igazi betegséged van, akkor NEM képes meggyógyítani.


Nem gondolnám, hogy ez okkultizmus lenne, vagy valami kapcsolatfelvétel démoni erőkkel, egyszerűen naív és buta emberek anyagi lehúzása, átverése.

A homeopátiával és a hasonló sz@rságokkal van egy szinten, csak ez még sokkal abszurdabbnak hangzik.

2017. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

A Théta healing a new ages mozgalmak egyik fertője, ahogyan a többi is. Ezek a new ages spirituális gyakorlatok létrehozói a régi indiai, keleti országok, vagy éppen a nyugati indián sámán világ szokásait próbálják hétköznapi, könnyen emészthető formában eladni. Az összes ugyanabból a forrásból ered, és ennek a forrásnak semmi köze sincs Jézushoz. Aki egy kicsit is komolyan veszi a Bibliát, annak egy dolgot kellene nagyon megjegyeznie, ami egyértelműen felvilágosítja az embert, hogy mi az igazság. Itt is van.


"Én vagyok az út az igazság és az élet, senki sem mehet az Atyához csakis énáltalam!" János 14,6 "


Ez azt jelenti, hogy Jézuson kívül nem létezik másik út, legyen az az igazság keresése, vagy a gyógyulás lehetősége.

2017. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Mindenkinek van egy Tudat alatti szándéka, amivel megérkezik a Földre. Megjövünk ebbe az életbe, a krízisek, harcok, csapások közé, emberi mivoltunkkal. Megyünk lejjebb és mélyebbre a nyúl üregében. Nem ismerjük magunkat, elveszítjük az identitásunkat, s amit gondoltunk magunkról omlik össze. Semmi nem tűnik igaznak, nincs igazság, nincs fény, nem tudjuk, merre haladjunk tovább, teljes elveszettség lesz úrrá rajtunk. El kell veszítenünk mindent, hogy újra születhessünk. Újjá születhessünk.

De van valami, a Nagy Misztérium, az Oktató, ahol megláthatjuk a Teremtő Elméjét, Szívét, Szeretetét, a Forrás Akaratát, ahol már semmi nem marad "belőlünk", amikor már teljesen ki vagyunk fáradva, üresedve, akkor, akkor jön Isten/Forrás/a Teremtő Mindenség. Jön és hordozza Az Üzenetet: van megváltás, üdvösség, van Nagyobb Erő, mint az Egonk Hatalma. Van egy Erő, ami Náluk hatalmasabb. Megadhatjuk magunkat, feladhatjuk Magunkat - a Teremtőnek.A hazugságoknak be kell fejeződniük, az álarcoknak le kell hullaniuk. Minden a Lélekkel való Kapcsolódás és az Életcélunk, Életfeladatunk felé hajt, ösztönöz, visz bennünket ezekben az időkben.

2017. szept. 25. 12:40
 39/39 anonim ***** válasza:

"Mindenkinek van egy Tudat alatti szándéka, amivel megérkezik a Földre. Megjövünk ebbe az életbe, a krízisek, harcok, csapások közé, emberi mivoltunkkal."


Ezt kedves Kérdező, a Biblia mely oldalán láttad és olvastad el? Ez ostobaság, születésünk előtt nincs tudatunk, mikor kibújunk az anyánk méhéből akkor élünk csak, addig nem, nincs olyan, hogy a mennyben kivagyunk választva majd leszületünk és elfeljtünk mindent, mert ez mi így akartuk és elvállaltuk. Isten, tud mindent, és a Biblia alapján megformál minket (mint egy fazekas mester, a készítményét), és megszületünk azért mert Isten ezt akarta, de nekünk nincs tudatunk születésünk előtt. Ezt hol olvastad? :)

2017. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!