Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan tudnám megkedveltetni...

Hogyan tudnám megkedveltetni magam istennel?

Figyelt kérdés
Hisz isten az egyetlen ki ítélkezhet felettem, valamint mit itt halandóként elérek halandó társaim mellett nem számít ha isten felkarol és magába fogad az örök üdvösségbe. Szerintem mindenki ki tagadja isten létét megtagadja az igazságot és jóra nem számíthatnak mikor isten felettük dönt sorsuk felől!

2017. szept. 25. 19:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Kezdheted azzal, hogy nagybetűvel írod, hogy Isten.
2017. szept. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
29%
Isten nem ítélkezik. Imád mindannyiunkat, a gyermekeit. Önszántunkból születtünk le erre a bolygóra, megélni a szembejövő életszituációkat, bejárni különféle utakat, megtapasztalások, élmények, fejlődés. Ha elvállaltál egy életfeladatot, valaki azt mondta, hogy kétséged ne legyen afelől, hogy tettél mellé kellő tudást is, hogy véghez vidd. A saját sorsunkat mi raktuk össze, aszerint, hogy miket akartunk megélni odafönt, a Mennyben, születésünk előtt.
2017. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%

@2

"Önszántunkból születtünk le erre a bolygóra"

Ezt hogy érted?

2017. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
2.- tehát az ateisták s más vallás hívői is arra a sorsra jutnak mint én?
2017. szept. 25. 19:54
 5/28 anonim ***** válasza:
53%

Bízz Krisztusban, és bűnbánattal fordulj Istenhez, és kérd, hogy alakítsa úgy az életedet, ahogy ő szeretné.


(#2 érdekes dolgokat ír, de sajnos a Biblia tele van Isten ítéletével.)

2017. szept. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
34%
Hát,előző,mi nem ide , erre a bolygóra tartozunk,csak kirándulni jöttünk. Meg, ha megtapasztaljuk mind a két pólust, tehát a negatívat is, amikor hiány van pl valamiből, akkor már jobban tudjuk értékelni a pozitívat is. Amúgy tök klassz hely, ahonnan ide születtünk, állítólag a tudatos teremtés az ott úgy néz ki, hogy csak rá gondolunk valamire , és egy szemvillanás, egy pillanat alatt ott-terem, megjelenik. Meg amúgy megsérülni sem tudunk, mert ott csak fényből állunk, egyébként sincsenek veszélyes dolgok ott, arrafelé. Ott meg fullra tudatosak vagyunk mindenre, tehát pontosan tudjuk, értjük, hogy az életünk mely szituációját miért terveztük bele a sorsunkba. Meg hogy úgy visszatalálni, megértésre jutni a dolgokkal kapcsolatban újra, úgy, hogy megfeledkezünk a Mennyországról, ahonnan jöttünk, mármint, hogy ott milyen volt, és akkor így újra feltalálni, kipróbálni magunkat egy ilyen világban, milyen hatások érnek minket, és mit tudunk kihozni a dolgokból, megpróbáltatások által, azokon túljutva, kipróbáljuk, milyen, amikor le vagyunk tompítva, és ilyen módon felülemelkedni, keresztüljutni a nehézségeken, átélni, megtapasztalni.
2017. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
25%
*a 6-os komim a 3-asnak ment
2017. szept. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
67%

*7-es komid, ha nem bánod :)


Egyébként mondd, hogy trollkodsz.

2017. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
21%

"2.- tehát az ateisták s más vallás hívői is arra a sorsra jutnak mint én?"

Egyszer mindenki visszamegy a Mennybe, ott lakunk,szokták mondani, hogy 'megboldogul', szóval ott nincs szenvedés meg ilyesmi, szal itt azért jöttél, hogy kipróbáld, hogy milyen, hogy hátrányból fel kell találnod magad.


"#2 érdekes dolgokat ír, de sajnos a Biblia tele van Isten ítéletével."

Az a Biblia, de nem tudhatod, hogy tényleg úgy volt -e minden egyébként; lehetett bármi


2,6,7vagyok

2017. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
ó, bocs, első mondatot visszaszívtam. Huppsz...
2017. szept. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!