Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi miért a szervezet...

Jehova tanúi miért a szervezet által előre megírt szöveget másolja be válaszként a kérdésekre?

Figyelt kérdés
2017. szept. 26. 23:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
51%
Azért,mert a JT közösség nem engedi meg a személyes hitvallás kialakulását.A vezetőtestület hitvallását kell nekik vakon követni,pont úgy,mint a római katolikusoknak.
2017. szept. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
48%

Mert látszólag jól meg van fogalmazva és stabilan felbvan építve és az ő kötelességük az, hogy megvédjék az őrtorony becsületét.

Avatatlan szem nem is veszi észre a hazugságokat. De amikir valaki válaszol nekik és lerántja a leplet, akkor se kérdőjelezik meg. Az őrtorony még azt is el tudná velük hitetni, hogy a fű kék.

2017. szept. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező ha mész, akkor vigyél nekik is Bibliát, mert ők egy átírt hamisítványból táplálkoznak. Amúgy meg úgyis csak a havi lapjukból fognak felolvasni, nem Biblia tanulmányozás folyik ott, hanem őrtorony bemagolás.
2017. szept. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

(Héberek 13:9) 9 Ne ragadjanak el benneteket különféle és idegen tanítások; . . .

(Efézus 4:14) 14 hogy ne legyünk többé kisgyermekek, akiket mintha hullámok hánynának-vetnének, és akik ide-oda sodródnak a tanítás minden szelében . . .

(Efézus 4:15) 15 Hanem az igazságot szólva, szeretet által növekedjünk fel mindenben, összhangban azzal, aki a fej, Krisztus.


Jézus tanítása egységes, összhangban van egymással, és nem sodródik emberek kigondolása által csapódva ide oda


Egy Hű szolgát nevezett ki akik a keresztények alá vannak rendelve, az egy oktatásnak, és az imádat egységes bemutatásának szerte az egész lakott földön.


ezért.

2017. szept. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Tehát aki nem az őrtorony írásait másolja be a gyakori kérdésekre, az nem keresztény? :)
2017. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
#4 Ezzel az a probléma csak, hogy a bemásolt szöveg egy részt nem a te hozzászólásod, hanem másé, más részt még nagyobb gond, hogy ezek a szövegek nem állnak meg a Biblia vizsgálata alatt. Adott a kérdés tehát, hogy ha te egy külön álló személy vagy, miért más emberek elfogult gondolatait közvetíted, és miért nem a sajátodat?
2017. szept. 27. 11:31
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

"más emberek gondolatait"


Ahogy említettem volt, Jézus egy vezetést használ fel, illetve nevezett ki, hogy szellemileg jól tápláltak legyenek Isten nyájának tagjai.


Általában nem szoktam bemásolni, mert igyekszem a saját szavaimmal elmondani amit szeretnék.

S hogy miért? Mert utána néztem, és egyet értek azokkal, akiktől az információ jön.


Ennélfogva, amit írok, azt nyugodtan veheted úgy, hogy Tőlem ered.

2017. szept. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Igen én pedig az egyik coccomacis vàlasszal vagyok bűnnel vàdolva, testvéreimmel együtt, kikkel békességben és szeretetben élünk és hirdetjük a megvàltàs örömhírét, mint Jézus Krisztus jó vitézei. Megteremjük a Szellem gyümölcseit,De ismeretlenül is meg vagyunk bélyegezve vilàgi bűnökkel és erkökcstelenséggel. De arra a vàlaszra, h mik azok a bűnök, nem kaptam vàlaszt. Erre ìrtam, h a szív szeretet nélkül tömegpusztító fegyver.
2017. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
#7 A saját gondolataid? De ez így van? Az elmúlt egy évben ez a harmadik neved, nyilván tudod, hogy a többszemélyiség egy súlyos betegség, skizofrénia, ha te úgy érzed hónapról-hónapra, hogy nevet váltasz, akkor javasolt, hogy beszélgess valakivel, a nevedet azért változtatod, mert az önképed rendkívül rossz, és komoly személyiség zavarban szenvedsz. A válaszodat semmilyen módon nem tudom mérvadónak venni ez miatt sem, valamint amiatt sem, hogy legalább 1 éve, amíg az opendoort használtad, felhívtam a figyelmedet, hogy hagyd abban az oldalon a tevékenységedet, hosszasan leírtam, hogy mekkora pusztítást okozol a szavaiddal. Csak, hogy egy példát is felhozzak a szervezeted többször is megváltoztatta az igazságról szóló elképzelését, amiből egyenesen következik, hogy az az időszak, amikor a szervezet gyakorolta az aktuális értelmezést, az hazugság volt, ebből következve, a szervezeted, és te magad is rengeteg gyermeket, és és könnyen befolyásolható embert vezettetek úgy a szervezethez, hogy éppen egy hazugságban éltetek ti magatok is, majd miután ismét megváltozott egy tanítás, újra embereket vezetettetek a szervezethez, ami aztán pár évvel ismét megváltoztatta a tanítás értelmezését, tehát ismét egy hazugságnak az időszaka volt. Feltudod fogni, mennyi gyermeket, felnőttet vezetettek a szervezethez, és hitettétek el az aktuális hazugságokat? Most cococami ismét, mint keresztény férfi felhívom a figyelmed, hogy Isten előtt ne legyen mentséged. Nőként nem taníthatsz, és értelmezhetsz igehelyet, mert ez Biblia ellenes. A szervezeted igazságról való elképzelése bármikor megváltozhat, így nincs jogod más embereket becsapni a saját hazugságaitokkal. Én nem felejtek, soha nem is fogok, amíg látom, hogy az oldalon folytatod, Zitussal, és a társaiddal a bomlasztó, és szeretetlen tevékenységeiteket, addig foglak figyelmeztetni ha kell minden hónapban, hogy hagyd abba.
2017. szept. 27. 14:17
 10/28 anonim ***** válasza:
A harag rossz tanácsadó!
2017. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!