Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyi ideig tartott amíg...

Mennyi ideig tartott amíg rájöttél, hogy az Őrtorony szervezet, nem Isten szócsöve?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Amigy a kezembe nem vettem es el nem olvastam az egyik kiadvanyukat.
2017. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Itt az első jehova tanúja kommentig. Nem egyezett a Bibliával az, amit mondott.
2017. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem az "Örtorony szervezet", hanem a Hű és bölcs szolga az akit Jézus kiválasztott


Előbbiek jogi elnevezés,amit ebben a világban használnak.

Mások is használnak jogi kifejezéseket.

2017. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És hogy választotta ki pontosan Jézus azt a pár embert?
2017. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

A válasz benne van a versekben


(Máté 24:45–47) 45 Ki valójában a hű és értelmes rabszolga, akit az ura kinevezett a háziszolgái fölé, hogy megadja nekik eledelüket a kellő időben? 46 Boldog az a rabszolga, ha az ura, amikor megérkezik, ilyen munkában találja őt! 47 Bizony mondom nektek, mindene fölé kinevezi.

2017. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs benne. Hogy nevezte ki Jézus azt a pár embert?
2017. máj. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Míg meg nem ismertem a Jó Pásztort,Jézust.Ő vezet bennünket és nem Jehova.

Sajnos nagyon kevesen értik meg ,hogy tévúton járnak.

Maga Jehova mondja ,hogy emberi testben eljön hozzánk,és mégsem hiszik el a tanúk.

Hála Istennek én megszabadultam,Jézus vére által.

2017. máj. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos nekem elég sokáig tartott. Viszont mentségemre szóljón, hogy már kezdettől fogva tanúnak neveltek, mivel tanú családban születettem. Mikor betöltöttem a 18-at, elég sokat vitázgattam itt is és más internetes fórumon is, mire megtört a jég és elkezdett kialakulni bennem egy normális kritikaérzék, aminek hatására egyre jobban el tudtam fogadni az ellenoldal érveit.
2017. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

living witness tényleg azt hiszed hogy ennek bármi jelentősége van? Mert nincs neki. A lényeg az hogy van szabadulás ebből az egészből őrületből. S ez megnyugtató.

Amit az utolsó válaszoló írt hogy neki sokáig tartott de neki is sikerült és ez jó dolog mert reményre ad okot!

2017. máj. 23. 08:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Amig a kezembe nem vettem egy bődületes ökörség amit a szektások értsd a Tanúk abszolút hitelesnek tartanak.Ilyen kérdések hogy mit gondol Isten a dohányzásról??:DD Ha dohényzol nem lehetsz Tanú.. Patyolatisztának mutatják magukat és mindenki más világi nem ismeri az igazságot és bla bla Báránybőrbe Bújt Farkasok. Volt Tanú-ként irom ezt.Ha Kérdésed van priviben válaszolok szivesen.
2017. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!