Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi miért a szervezet...

Jehova tanúi miért a szervezet által előre megírt szöveget másolja be válaszként a kérdésekre?

Figyelt kérdés
2017. szept. 26. 23:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%

Sajnálattal olvasom a szavaidat.

De Én és a testvéreim, nem a Te vezetésed és hatalmad alá tartozunk. Ennél fogva, a figyelmeztetésedet, mint felebarátként veszem, de azt fogom tenni, amit tennem kell.

Azt pedig, hogy gondolatokat osztok meg emberekkel az nem tanítás. Sajnos nem vagy tisztában a fogalmakkal.


Coccomaci

2017. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Folytasd csak tovább, minden szavaddal bizonyítod, mi lakozik a szívedben :)
2017. szept. 27. 15:01
 13/28 anonim ***** válasza:
10# egy csepp harag sincs abban, amit írt. Ha te ezt látod bele, akkor benned harag van. De amit írt, az igaz.
2017. szept. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
#13 Neki az a problémája, hogy én látom őt teljességében, ahogyan a szervezetét is. A tanúk ki vannak képezve rá, hogy amikor valaki rámutat a tévedéseikre, akkor elkezdjék azt személyes sértésnek venni, majd az áldozat szerepében tetszelegve, magukat az első századi keresztényekhez, és Jézushoz hasonlítani. Ennek köszönhetőek ezek a hozzászólások tőlük. Nem tudok rá haragudni, mert tudom, hogy egy megkeseredett, beteg nő, aki csúnyán be lett csapva.
2017. szept. 27. 17:09
 15/28 anonim ***** válasza:
8as vagyok. Még mindig várnám a kérdésemre a választ coccomacitól. Kérlek írd meg...
2017. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

"megkeseredett beteg nő"


Én? soha nem voltam még ilyen boldog mint most.

2017. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as


Nem tudom milyen választ vársz tőlem.

Ugyan is Én senkit nem vádolok, vagy ítélek semmivel.

Hogy némelyek a Bibliából írt véleményemet még is annak veszik, hát.... de a Bibliát nem Én írattam, és nem az Én gondolataimat ítéleteimet vádjaimat tartalmazzák.

2017. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

8as vagyok. Hát valami olyasmi választ vártam, amiben kifejted, hogy milyen bűn van az életembe, ha látatlanul is el lettem ítélve. De mindegy, hagyjuk is, Jézusra is mindeféle tūcsköt, bogarat szórtak. Nekem is meg van a véleményem Jehova Tanúiró az Ige alapján, de magamba tartom, mert ki vagyok èn, hogy bárkit is bűnnel vádoljak? Legyen az szervezet vagy egyén és senkit nem akarok pocskondiázni, hanem rábízom az igazságosan ítèlőre. De ha meg nem bántalak / és hangsúlyozom nem az a cėlom /. Ne csipőből tüzelj, hanem megfontolt, Istenfélő, alâzattal teli véleményt formálj bármely dologgal kapcsolatban. Az ember esendő és könnyen mellé tud lőni.

Szeretlek felebarátom

2017. szept. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
#17 Opendoor egy nap majd talán rá jössz arra, amire a szervezeted több tízezer tagja vezetőket is beleértve, hogy egy hazugság képviselője vagy. Komolyan elhiszed a szervezetednek, hogy akik ott hagyták a szervezetet hitehagyottak, akik az igazságtól fordultak el? Soha nem jutott eszedbe, hogy éppen azért fordultak el tőle, mert nem az igazság van ott? Sajnos köztanúként te vagy a legjobban becsapva, hiszen fogalmad sincs, hogy, amikor először kinyitottad a Mit tanít a Biblia kis könyvet? Akkor elindult a testület által kidolgozott pszichológiai hadviselés, amit te olyan szépen megkajáltál, ahogyan a többi hozzád hasonló, magánéletében nehéz időszakokat átélő, lelkileg instabil személy. Azt hiszed, hogy, amikor először beléptél a királyság teremben, a kiemelt figyelem, az óriási szeretetből adódott? Azt hiszed, amikor leültek veled ketten szemben, és elkezdtetek beszélni, a kérdéseidet feltehetted szabadon azok a jóindulat, és a jézusi szeretetből fakadt? Annyira, de annyira csúnyán be lettél csapva, és te és társaid vagytok a bizonyítékok. A Brooklynban készített teljes pszichológiai programot, olyan szépen bekajáltátok, mint a kis angyal. Csakis sajnálni tudlak, és őszintén imádkozok érted, hogy egy nap majd meglásd, milyen emberek vezetnek téged, és mit használtak fel ellened, azt, ami a legnagyobb fájdalmadat okozta, te meg közben bólogatsz nekik, mint akit felemeltek... Drága Istenem, hogy nem veszik észre....
2017. szept. 27. 18:53
 20/28 anonim ***** válasza:
Most komolyan kérdező, mit vársz tőle? Elég sanyarú sorsa colt. Tanúk vittek neki ételt, vagy bármit ami kellett, tanú az új férje, aki által talán már nem szenved, gondolod érdekli az igazság? Itt a lojalitás teljesen elnyomja az Isten keresést. De mielőtt bárki elítéli, azért gondolja végig, hogy ő nem ugyanezt cselekedné?
2017. szept. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!