Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tanúk nem veszítek észre,...

Tanúk nem veszítek észre, hogy a kereszténység igaz vonulatától teológiájától el vagytok térve és sokan elutasitják a tanításaitokat? és kritikusak veletek szemben.

Figyelt kérdés
2017. szept. 30. 17:17
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
18%

Az apostoli időkben kellettek ezek a képességek, mert nem volt teljes az ismeret és a prófétálás.


Ma már teljes, ezért az utolsó apostol János halála után megvonta ezeket. S nem is történtek csodák.

Hogy még is némelyek azt állítják, hogy ilyenekkel rendelkeznek, azoknak felhívom a figyelmét egy fontos tényre a Bibliából


Isten elítéli a jóslások varázslások, halottakkal való beszélgetések stb tetteit.

Még is a napjainkban sokan élnek ezzel, pedig a Teremtő halálos ítéletét mondja ki ezekre.

Most akkor ki nem mond igazat.


Hogy lehet hogy Istentől jönnek ezek, ha halálos ítélet alá tartoznak? Isten talán ellent mondana magának, és egy kicsit megengedné ezeket?


Miért nem lehetséges.

Ha Isten valamit tilt, akkor az azt jelenti hogy a létezése, nem a jóváhagyásával van, hanem más forrásból.

Ahogy az írás vagy is Isten figyelmeztet, hogy

(2Korintusz 11:14) 14 Nem is csoda, mert maga Sátán is folyton átváltoztatja magát a világosság angyalává.


Sátán olyan rendszereket hozott létre, melyek szentnek tűnnek,hogy a vigyázatlanokat becsapja, tud olyan dolgokat tenni, amelyek jónak látszanak


Nem szabad elfelejteni Jézus szavait:

(Máté 7:22) 22 Sokan mondják . . .démonokat űztünk ki a te nevedben, és sok hatalmas cselekedetet vittünk véghez a te nevedben?«


Jézus elmondja, hogy az Ő nevében tesznek dolgokat, vagy is elismeri hogy lesznek ilyen emberek, akik akár természet feletti hatalmas dolgokat tesznek, mint amilyen a látványos természet feletti gyógyulások, mágiák, szemfényvesztések, De

(Máté 7:23) . . .én akkor megvallom nekik: Soha nem ismertelek titeket! Távozzatok tőlem, ti, akik törvénytelenséget műveltek!


Jézus törvénytelennek nevezi a nevében történt eseményeket.

2017. okt. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Alex Fly ***** válasza:
coccomaci honnan veszed, hogy János az utolsó apostol? Mert a Biblia ezt sem írja...
2017. okt. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Az apostoli időkben kellettek ezek a képességek, mert nem volt teljes az ismeret és a prófétálás. 


Nem az ismeret miatt adta Isten ezeket hanem hogy az embereket megszabadítsa és a szükségeket betöltse ma még több szükség van mivel több ember él a földön!!!



Ma már teljes, ezért az utolsó apostol János halála után megvonta ezeket. S nem is történtek csodák. 

Hogy még is némelyek azt állítják, hogy ilyenekkel rendelkeznek, azoknak felhívom a figyelmét egy fontos tényre a Bibliából 

Isten elítéli a jóslások varázslások, halottakkal való beszélgetések stb tetteit. 



Ez valami vicc akar lenni ???

Mert én is hasonlóan gondolom mint Isten miért vonatkoztatod egybe a gonoszt a jóval ?



Még is a napjainkban sokan élnek ezzel, pedig a Teremtő halálos ítéletét mondja ki ezekre. 

Most akkor ki nem mond igazat. 


jóslások varázslások, halottakkal való beszélgetéseket nem teszem nem értem miért egy számodra az Isten munkája ezzekkel a gonosz dolgokkal?



Hogy lehet hogy Istentől jönnek ezek, ha halálos ítélet alá tartoznak? Isten talán ellent mondana magának, és egy kicsit megengedné ezeket? 



Ezek nem Istentől vannak de az általam említett Igék müködéseit én és sokan mások tapasztalták az életben.


Lukács 4,18-19 7,22 

Márk 16,17-20



Miért nem lehetséges. 

Ha Isten valamit tilt, akkor az azt jelenti hogy a létezése, nem a jóváhagyásával van, hanem más forrásból. 

Ahogy az írás vagy is Isten figyelmeztet, hogy 

(2Korintusz 11:14) 14 Nem is csoda, mert maga Sátán is folyton átváltoztatja magát a világosság angyalává. 



Ha a keresztények meggyógyulnak,vagy megszabadulnak a démonoktól az Istentől van és nem a gonosz munkája mert Jézus tegnap ma és mindörökké ugyanaz.

Ma és a korszak lezárásáig a Golgotai engesztelő áldozata érvényes és ebben benne van a testünk gyógyulása is.



Sátán olyan rendszereket hozott létre, melyek szentnek tűnnek,hogy a vigyázatlanokat becsapja, tud olyan dolgokat tenni, amelyek jónak látszanak 


Ezért maradok hű Isten beszédéhez és kinevetem az általad említett bukott személyt mivel Jézus legyőzte és lefegyverezte őt nincs sem ereje sem hatalma csak ha az emberek helyet adnak neki.

A mi osztályrészünk a Krisztus az ő osztályrésze pedig a fogcsikorgatás és elepedés a talpunk alatt.



Nem szabad elfelejteni Jézus szavait: 

(Máté 7:22) 22 Sokan mondják . . .démonokat űztünk ki a te nevedben, és sok hatalmas cselekedetet vittünk véghez a te nevedben?« 


Jézus elmondja, hogy az Ő nevében tesznek dolgokat, vagy is elismeri hogy lesznek ilyen emberek, akik akár természet feletti hatalmas dolgokat tesznek, mint amilyen a látványos természet feletti gyógyulások, mágiák, szemfényvesztések, De 

(Máté 7:23) . . .én akkor megvallom nekik: Soha nem ismertelek titeket! Távozzatok tőlem, ti, akik törvénytelenséget műveltek! 


Jézus törvénytelennek nevezi a nevében történt eseményeket.



Olvasd végig a Máté 7,7-29 ig mert ha kiragadod a 23 verset lemaradsz arról amit Jézus mondani akar és az nem az hogy apostolok után megszűnik a szent gyógyulás és aki ebben hisz vagy gyakorolja ezt az a gonosztól van.



Beszél itt:


-Kéresekről

-Isten ajándékairól

-Cselekedetek törvényről

-Kapukról

-Utakról

-Hamis profétákról

Gyümölcsökről

-Fákról

Isten akaratáról

21vers valamint a 24-27 versek összefüggenek!!!


Ezeknek az alapos átanulmányozása után érthető meg mit akar mondani Jézus.

2017. okt. 1. 10:14
 24/35 anonim ***** válasza:
14%

Sajnos, nem értem el azt, hogy megértsd amit mondani szerettem volna.


Nem azt állítom, hogy gonosz dolog ha egy beteget meggyógyítanak. Viszont ahogy említettem is, csak ízelítőt adott Jézus abból, amit a királyságában, teljes mértékben mindenkin alkalmazni fog, mert akkor jön el az ideje.

Ezt az Ő azonosítására használta abban az időben.

S akkor kérdem Én, miért szelektál most Jézus, ha valóban így van, kit gyógyítson meg azok közül akik hisznek benne, és igyekszenek úgy is élni.

S miért halnak meg vagy betegszenek meg újra ezek a személyek?


Mert Jézus ígérete, a gyógyulásra, a halottak életre keltésére, stb nem átmenetileg akarja megvalósítani, hanem maradandóan.

S ezt nem a még Sátán által működtető világban fogja, vagy akarja megvalósítani.

Lázár később ugyan úgy meghalt, a feltámasztás után. Pál apostolt nem gyógyította meg, vajon miért? Talán nem szolgált rá?


Egy biztos, Isten ígérete az embernek, a Földön lévő élet volt, és marad is. Hogy Ádám miatt ez másként alakult, attól a tervén nem változtatott, csak egy kis kitérőt tesz.

És a valódi gyógyulás, és a feltámadás, stb, Jézus messiási királyságában a millenium alatt valósul meg.


Ha ebben az időben mindenkit meggyógyítana, akkor egyetlen ateista sem lenne és mindenki keresztény életet élne....

2017. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Nem Jézus szelektál hanem az emberek és bizonyos felekzetek nem hisznek Isten Igéjébe ennek következtében az emberek panaszkodnak miért nem gyógyultunk meg ? a felekezetek pedig olyan követendő teológiát határoznak meg a tagoknak amelyben tagadják a gyógyulást vagyis ilyen módon úgymond megtiltják és ellopják az emberektől Isten ajándékait.

Azért halnak meg a meggyógyult emberek mert ez a helyreállítás a fizikai testükre vonatkozik és ez a helyreállítás részleges.

A gyógyulás nem hozza el azt a várva várt ígéretet, hogy a test


-romolhatatlan

-halhatatlan

-dicsőséges


lessz ezek csak a következő világkorszakba történnek meg erre Jézus visszajöveteléig vagy a feltámadásig várni kell.

A meggyógyult test képes újra megbetegedni,elromlani és fájdalmakat hordozni.

De ettől függetlenül a gyógyulás az Úrtól van és jó dolog mert az ördög munkájának rombolása.

Én többször megtapasztaltam ezeket amikről írok és ha elfogadtam volna a betegséget valamint a fájdalmakat nem tudtam volna dolgozni a jelenlegi munkahelyemen adtam volna fel? nem ezt tettem hanem meggyógyultam mert elhittem Isten Igéjét.

Valamint tovább fogom tudni adni az Isten munkáját egy a gyógyulás magvait, hogy mások is szabadok legyenek.

2017. okt. 1. 12:13
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél belátásod szerint.
2017. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
A Biblia nem írja, hogy János az utolsó apostol, de a sátáni őrtorony igen és a tanúk inkább annak hisznek, mint a Bibliának. Ja, hogy bizonyítható, hogy hazudik az őrtorony? Ilyenkor jön a tipikus tanú válasz, a tegyél belátásod szerint, meg a nem vitatkozom. Ennyire le van zárva az agyuk.
2017. okt. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

#22, 27


Ki az utolsó apostol, milyen apostolok voltak János halála után?


Bár nem értek egyet az őrtorony tévtanításával, de ez nekem is új.

2017. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Még hetvenről ír a Biblia.
2017. okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Hol írja ezt a 70 apostolt?
2017. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!