Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus milyen ételeket fogyaszt...

Jézus milyen ételeket fogyasztott?

Figyelt kérdés

2017. okt. 6. 15:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
24%

#13

#Mit erőlködtök? Adventista nem fog enni húst, még ha Jézus evett is."


Sok adventista eszik húst


"És nem fogja beismerni, higy Jézus evett húst,"


Ez olyan állitás aminek köze nincs a valósághoz.



"mert a kamuprófétanő, akire felesküdött, mást tanított, így muszáj kimagyarázni."


Egy adventista se esküdött fel semilyen prófétanőre, és sehol sincs olyan tanitás hogy bűn hust enni.


"A Biblia azt írja, hogy:"


Hamis tanubizonyságot ne tégy, vagyis ne hazudj.

2017. okt. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Akkor Zugligetben biztosan hazugságokat tanítanak ;) Gyönyörű mondatok szoktak ott elhangzani:mint pl üdvösség feltétel az, hogy adventista e valaki vagy sem, vagy éppen egy keresztény nem fogyaszt húst, a rajtuk kívül minden más egyház hazudik és a többi.

Ez nem bizonyságtétel, hanem a véres valóság.

2017. okt. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
18%

Avagy talán Zugligetben van a Menyország kulcsa?

Nem tudom milyen Adventisták soha nem jártam ott de azt tudon hogy az Adventista hitalapelv egész másrol tesz bizonyságot.

Ismétlem nagyon sok Adventistát ismerek aki eszik húst és ez nem üdvösség kérdés.

2017. okt. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
gyrost
2017. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

# 21


Ne foglalkozz vele. Ő rám célozgatott, rajtam akart gúnyolódni. De összekever valakivel. Én nem vagyok se gnosztikus, de még csak vallásos sem. Ez egy ártatlan kérdés volt.

2017. okt. 7. 23:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!