Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy viselkedjek, mit tegyek?

Hogy viselkedjek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy katolikus iskolába járok. És kötelező 1 hónapban egyszer misére járni. De én csak keresztelve vagyok és nem voltam első áldozó. És félek. Régen jártam templomba de most ahogy rá gondolok félek, hogy valamit elrontok. És azért is, mert az osztálytársam apja hitoktató, akinél apa szokot dolgozni. És nem akarom, hogy miattam szégyenkezzen. Mert valamivel lejáratam.

2017. okt. 7. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz elrontani semmit. Odamégy, mint a többiek, teszed azt, amit a többiek. Senki sem fog veled törődni, bár te úgy fogod érezni, mindenki téged figyel. Így van ez, ha az ember izgul.


Ha éreztetik veled, hogy valamit elrontottál (kizártnak tartom, de tegyük fel), akkor ők alábbvalóak, mint te. Mindenkinek joga, hogy ne tudjon valamit. Mindenkinek kötelessége, hogy ha ezt látja, szépen türelmesen elmagyarázza.

Majd ha még tizedszer sem vagy hajlandó megjegyezni, akkor már szégyenkezhetnek miattad. De ezt nem hiszem, hogy megtörténjék.

2017. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! A misén figyeld a többieket hogy mit csinálnak és nem fogsz elrontani semmit! Viszont áldozni ne menjél ki, ha még nem voltál első áldozó, arra fel kell majd készülni.
2017. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!