Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten hívők. Válaszolnátok?

Isten hívők. Válaszolnátok?

Figyelt kérdés
istenhívők lécci válaszolnátok? Ha már hisztek istenbe akkor mondjátok már el hogy a "teremtő" istent ki teremtette, Válaszaitokat köszönöm :)

2017. okt. 8. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő a Teremtő, ergo nem teremtette senki. Isten örök.
2017. okt. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nevtséges amikor megkérdezik ezt. Csatlakozom az előttem szólóhoz, ha valaki teremtő nincs arra szüksége hogy teremtsék. Istent még sokszor egy hívő is nehezen fogja fel. Isten teremtett mindent ő mindennek a kezdete. De mi a kezdet? Nem tudjuk. Honnantól van kezdet? Nem tudjuk.
2017. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Annyira nevtséges amikor megkérdezik ezt."

Egyetértek. De mivel folyton megkérdezik, ezért már inkább unalmas, de nagyon.

2017. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Te Isten nélküli világodban mi volt a nagy robbanás előtt? Mi robbant fel? És az honnan lett? És az előtt mi volt, és így tovább... Ha erre válaszolsz, válaszolok én is a Te kérdésedre. Bár elöljáróban annyit, hogy vajon az idő teremtett, vagy öröktől fogva létező? Mert a kérdésed alapján azt feltételezed, hogy örök létező. Szerintem tévedsz.
2017. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

VAGYOK, AKI VAGYOK – ezt mondd nékik! A VAGYOK küldött engem tihozzátok” (II.Móz. 3:7-14).


A VAGYOK már önmagában rejti azt, hogy nem lett teremtve, és így el sem múlhat. Ő az, aki van. Az állandó jelen, az örök valóság - Ő a mennyei Atya, ő a VAGYOK, ő az, aki mindeneket teremtett, ő a Teremtő.

2017. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :)
2017. okt. 8. 17:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

" "Annyira nevtséges amikor megkérdezik ezt."

Egyetértek. De mivel folyton megkérdezik, ezért már inkább unalmas, de nagyon."


Ilyenkor azt hiszik, hogy feltalálták a spanyolviaszt, és mattolják a kereszténységet:))

Ki teremtette Istent? A kérdés önmagában ellentmondásos, hiszen ha valakit teremtenek nem lehet Isten

2017. okt. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!