Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sok helyen olvastam, hogy az...

Sok helyen olvastam, hogy az utolsó idők (Jelenések Könyve) már közel vannak, ti mit gondoltok? Csak a keresztények válaszát várom.

Figyelt kérdés
Én hiszek Istenben, és azt is látni, hogy a próféciák teljesülnek, ti, hogy látjátok, mit gondoltok, mi várható a közeljövőben?
2017. okt. 21. 12:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%

"Nem kezdem el részletezni. Mindenki kezdje el kutatni erre vonatkozólag az Igét!

Én csak egy támpontot adok. Amikor az Egyesült államokban törlik a jelenlegi alkotmányt akkor és elkezdik az emberekre rá erőltetni a vallást (még a nem hívőkre is). Kötelezik az embereket templomba, vagy gyülekezetbe menni. Eleinte csak lájtosan, majd később drasztikusabban. És ez terjed világszerte."


Pontosan így eshetünk ugyan azon hibákba, amikbe a 19-20. századi hamis próféták és hamis prófétanők.

A Jelenések könyve még az USA-ról sem ír, nem hogy annak alkotmányáról.

2017. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 követ62 ***** válasza:
6%

Kedve #11.

Tudod egy keresztény jellemzője a türelme kell, hogy legyen.

Én ráérek. Úgy is hamarosan minden kiderül.

Jézus jön, mert a jelek ezt mutatják. Abban reménykedem, hogy élve érem meg az örvendezőkkel.


Nem mondom, hogy el kell hinni amit irtam. Csak azt irtam amikor bekövetkezik el kéne gondolkodni, hogy talán jobb lenne a Bibliát kutatni. Feltéve, ha meg akkor lehetséges.


Így csak azt mondom figyelj és amikor kell dönts jól!

2017. okt. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%

"Az eső-hasonlat eleve oktondiság. Egy természeti jelenséget hasonlítasz össze egy szellemi természetű dologgal, ami elég nagy tudathasadás. "

Te sem vagy a szövegértelmezés barátja. Teljesen másért írtam a hasonlatot, de hagyjuk ...

2017. okt. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
11%

Az amerikai alkotmány eltörlése elkezdődött,annak látványos mellőzésével:

1.Az alkotmány értelmében,a dollár felett az amerikai nemzet rendelkezik.Ezzel szemben 11 zsidó,és e goj csicskás rendelkezik.

2.Az alkotmány értelmében,csak az USA területén született ember lehet elnök,de Barack Obama nem tudta igazolni amerikai születését.

2017. okt. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
26%

Értem, és mi köze van a kereszténységhez, meg úgy bármihez az USA-nak? Pláne mi köze van a Jelenések könyvéhez? Felőlem azt csinának az USA-ban, amit csak akarnak, mindössze annyi érdekel, hogy maradjanak a határaikon belül. Lehetőleg jó távol tőlünk, Európától.


Túl sok értelmes dolog nem jött még onnan, csak a szenny.

2017. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

2000 éve mindig közel van. A próféciák enyhén szólva is általánosak, például, hogy nagy földrengések lesznek (mindig is voltak), az emberek megrémülnek a tenger hullámzásától (szökőárak is voltak) stb.


Szóval közel van. Csak senkinek sincs fingja sem arról, hogy mennyire.

2017. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!