Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek az Isten Országába...

Szerintetek az Isten Országában hogyan telnek az örökkévalóság napjai?

Figyelt kérdés

Ott minden tökéletesen jó és gyönyörű nincs semmi baj sem természeti katasztrófák.

Remek lehet így élni tudva azt hogy örökké tartóan érezhető az öröm ottan.

Köszönöm a válaszokat!


2017. okt. 26. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a válasz, mert nem lesznek napok, sem órák, sem évek.

Isten országában nincs idő, ahogy Isten is az idő felett áll. Az idő a teremtett, fizikai világhoz kapcsolódik.

2017. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled. Igazad van. Csak nehéz feladat ezt felfogni.
2017. okt. 26. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Az Ur dicsöitésével.
2017. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Jó kérdés, a szellemi időtlen, mozdulatlan, változatlan, örök jelenű állapotot én sem tudom elképzelni.


De ugyebár ez csak egy ideig tart, utána kapunk testet és jövünk az új Földre, ahogy megint lesz idő

2017. okt. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Az angyalok végzik az Istentől kapott feladataikat.

Jelenleg sokkal több teendőjük van, mivel Isten szándékának megvalósulásában Ők is aktívan részt veszek, ahogy azok is akiket a Földön használ fel a munkálatok elvégzésére.


Ám, az angyaloknak is van szabad akaratuk, így biztos vagyok benne, hogy Ők, a rendeltetésüknek megfelelően "kapcsolódnak ki"

Ahogy valaki említette, ott nincs időintervallum.

S más felépítésük van, ennélfogva nem úgy "pihennek", ahogy Mi.

2017. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Biblia bizonysága szerint,nem fogunk unatkozni.

Elsősorban megismerjük Istent,lényünknek megfelelő maximális mértékben,és elsajátítjuk az alkotás tudományát,és gyakoroljuk azt.Bemutatjuk a világegyetem értelmes lényeinek,hogy mit tett értünk Krisztus.

2017. okt. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bucimaci,te tényleg nem érted a kérdést,vagy szándékosan csinálod? Ki beszélt angyalokról? Szerinted őket valaha is zavarták a természeti katasztrófák? Ha meg arra akartál ezzel a válasszal célozgatni,hogy az emberek nem lesznek Isten országában,akkor meg ne írj egy olyan kérdéshez pláne ennyire cinikusan terelő választ,ami az emberekről szól. Köszi.
2017. okt. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!