Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vallásos emberek! Mit gondolto...

Vallásos emberek! Mit gondoltok a homoszexualitásról, homo szexről? Mit gondoltok a melegekről? Mit gondoltok 2 férfi vagy 2 nő boldog, harmónián és szereteten alapuló együttéléséről?

Figyelt kérdés
2017. okt. 26. 21:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
52%

Volt már, ezerszer.


Homoszexuális cselekedet: bűn


Homoszexuális ember: nincs vele bajom, ugyanolyan ember, mint bárki más. Minden ember bűnös, és mindenki más bűnökkel küszködik. Szeretettel kell fordulni feléjük is, nem gyűlölettel, ítélkezően.

2017. okt. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
15%
Isten szemében bűn. A vallásos emberek elítélik az ilyesmit.
2017. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
32%

Azt tudom írni továbbra is, mint az összes többi ilyen kérdésnél:

A homoszexuálisok közötti szexuális kapcsolat bűn. Az együttélés is az. Ha ezekkel nem él, akkor nem bűnös önmagában csak azért, mert amúgy homoszexuális.

2017. okt. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
51%

Nos,a homoszexuális ismerőseim műveltebbek,udvariasabbak,előzékenyebbek az átlagnál.

(A "meleg"kifejezésnek semmi köze a homoszexualitáshoz!Kérem ezt a torzítást ne használja senki!)

Én jó viszonyban vagyok minden homoszexuális ismerősömmel.Akár azt is mondhatom,hogy jobb viszonyban,mint más bűnökben vergődőkkel.


A férfi jobban tudja egy nőnél,hogy mi jó egy férfinak(amint nő a nőnek),s ezért a harmóniát egyszerűbb felépíteni,fenntartani nekik.


A homoszexuális szex bűn.A bűnöst kell szeretni,s nem a bűnt!

2017. okt. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó, ezt nem mondhatod komolyan. Ha nem tudnád, a meleg a homoszexuálist takarja. Cáfoljatok meg.
2017. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
80%
Engem aztán hidegen hagynak.
2017. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
30%
Vallás nélkül is undorodom attól, amit tesznek. Vagy szerinted nekem kutya kötelességem elfogadni minden undorító perverziót? Nekem nincsenek jogaim, hogy attól hányjak, amitől akarok??? Az én jogaim hol vannak??????
2017. okt. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 A kérdező kommentje:

#7


Van jogod attól hányni, amitől akarsz/ami berögződött.


De ezt megteheted halkan, anélkül hogy másokat bántanál/diszkriminálnál.

2017. okt. 26. 22:58
 9/92 Dongaben ***** válasza:
13%
Mi köze ennek a valláshoz? De, most komolyan! Mindenki lesz@rja, amíg nem reklámozzák. Sajnos, ma már "KÖTELEZŐ" meleg jeleneteket tenni a filmekbe pl. Pont az ilyen sz@rságok miatt vonul ki sok család tanyákra, ahol legalább nem látnak 2 pasit csókolózni a buszon...
2017. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
33%
8: tehát nekem nuncs jogom undorodni, mert szerinted az a gusztustalan, hogy én undorodom és kussoljak róla. Eszemben sincs! Undorító és hányingert keltő a két egynemű szexuális cselekedete. És ez nem csak az én véleményem és már ajkor okádtam tőle, amikor hírből sem hallottam a Bibliát! Azt hiszed divatból vagy parancsra vagy berögződésből hányok?? Dehogy! Azért mert undorító!
2017. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!