Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok a Jézus Szeretet...

Mit gondoltok a Jézus Szeretete Egyházasokról?

Figyelt kérdés
én nem vagyok az, de addig nem írok véleményt, amíg nem látom másokét
2010. máj. 30. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Megnéztem a honlapukat, már az első kép ami bejön már abbol sugárzik ez a tipikus, karizmatikus szélhámos kép, ami miután kicsit olvasgatok az oldalukon csak erősödik. A szokásos karizmatikus tanítások, amiket kontextusbol kiragadott igeversekre alapoznak(mert ugye ha kontextussal együtt olvasnák, akkor mársem támasztaná alá a tanításaikat).

Két lehetőség látszik itten, ez a jim sanders aki alapította ezt itt magyarországon vagy nem teljesen tiszta agyilag, vagypedig felismerte azokat a lehetőségeket, amiket magában rejt a Bibliát nem ismerő emberek félrevezetése, amiből sok karizmatikus prédikátor megszedte már magát. (szerintem ez utóbbi ami valószínű)


Jah és még egy észrevétel a honlapjuk alapján: ez egy csöppet jim sanders központú egyháznak tűnik, nem pedig Jézus központúnak, ami elég gáz)


(ui. itt sem az embereket kell negatív véleményt alkotni, akik bedőlnek neki, hanem arrol aki megvezeti őket)


<><

2010. máj. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Abszolut nem ismerem ezt az egyházat, és olyan embert sem, aki tagja lenne. De!

Tiszteletben tartom az álláspontjukat, és azt gondolom, hogy az a fontos, hogy az ember tudjon hinni valamiben. Nem tudom, ők miben hisznek, de bizonyára megnyugtató számukra, hogy hisznek.

2010. jún. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem őket.nem tudom,ők szoktak-e téríteni? ha igen akkor az már alapban nem lenne szimpatikus nekem.
2010. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van egy ismerősöm, aki az. Ő megkísérelte, hogy megtérítsen, de nem járt nálam sikerrel. Amikor meg közöltem vele, hogy én nem abban hiszek, amiben ő, közölte, hogy a lelkem mélyén mégis.
2010. jún. 2. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Na akkor ez az egyház is felejtős,ha ilyen hozzáállásuk van...sztem egy kutya mindegyik.
2010. jún. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bocipók ***** válasza:
Ne hagyd, hogy belerángassanak bármilyen agymosó hülyeségbe. Apámék pl. "kopogtatósok" Jehovások voltak, akkor a kapcsolatunk is megszakadt, mert nem lehetett velük beszélni meg semmi, aztán valami oknál fogva otthagyták a francba, kérdeztem őket, hogy mi ez a nagy pálfordulat, de mélyen hallgatnak, néhány elszólásukból azért az derült ki, hogy anyagilag is lenyúlták őket, meg megbánták, hogy a családi és baráti kapcsolatikat is felrúgták egy "szekta" miatt. Szerintem mind ugyanolyan.
2010. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!