Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyibe kerül CLEAR állapotba...

Mennyibe kerül CLEAR állapotba eljutni a szcientológusoknál?

Figyelt kérdés
Ha nem akarok OTVIII-as szintig eljutni, megelégszem a clear állapottal, akkor az kb. hány millióból lenne megoldható?

2017. nov. 7. 09:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
8 235 800 Ft + áfa
2017. nov. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%

Plusz a minduntalan gyűjtött, kötelezően a rendszerbe épített "adományok", amivel halálra zaklatnak.


Mert az "elnyomók" éppen most megtámadták szegény ártatlan szcientológiát a világ valamely pontján.


Hogy világos legyek: a busás árlistán felül kötelező adományoznod, különben egyszerűen "gond lesz veled", és nem szolgáltatják le a befizetéseidet.


Meg amúgy sem. A befizetések 90%-a dekkol mindenféle ellenszolgáltatás nélkül a számlájukon!!!


SEMMIT SOHA nem adtak érte, nemhogy humbug sz@r auditálást.


Beszedik a milliókat, aztán kiötlik, hogy neked előbb valami másra van szükséged, amit csak itt és itt látogatási meg újabb huszonegymillióért, addig a befizetett 15millát nem kezdheted el.


Aztán ez nem tetszik neked, és ha panaszkodni merészelsz, akkor kritizáltad a szcientológiát, és onnantól NEM SZABAD szolgáltatniuk, nehogy kiderüljön, hogy az egész egy baromság volt.


A pénzt persze SZABAD megtartaniuk.


MINDIG ÍGY CSINÁLJÁK.


Így gazdagodnak.


Nem adnak semmit a pénzedért, és soha nem adják vissza.


Nekik a pénz a templom.


És te vagy az ördög.


Ezt fogják sujkolni. Ezzel mentegetik a szörnyű lopási szisztémát.


Mindig így történik.


Először, az első milliódért lehet, hogy műszeresen kijelentik két óra sírás után, hogy "Gratulálunk! Az a tinédzserkori szakítás többé nem hat rád!" - és ettől műszeresen megkönnyebbülsz.


Mellesleg a két sírásnál elhasznált zsepi darabja visszaszámolva félmillió forint volt.


És csak ennyit kaptál: A MŰSZER AZT MUTATJA, HOGY APÁD HALÁLA MÁR NEM HAT RÁD. Gratulálunk!


Nos ezt bárki mondhatja.


Bár a sok lehúzó szcientológia duma ne hatna rád!

2017. nov. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
94%
Ha el akarsz jutni ehhez az állapothoz, azt a való életben is megteheted. Ez az egész reaktív elme dolog mind igaz, de ezt hívhatjuk a félelmednek is. Nem kell hozzá más mint szembe szállnod a félelmeiddel, és akkor te magad kitörlöd a reaktív elméidet. Az auditálásokon végigvezetnek a reaktív elméden, de eht valós élethelyzetben TE magad is meg tudod tenni. Ugye nagyon izgulni és félni fogsz amikor élesbe leszel, de hát a félelmeket úgy lehet legyőznk ha ellenük fordulsz. Meg amúgy mire való az élet ha nem erre h legyőzd a félmeidet, és minek éled le úgy az életed h nem csináltál benne semmit, csak kényelmesen végigélted. Én nem tudnék úgy nyugodtan meghalni, az élet lehetőség!
2017. dec. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
67%
Vegyél egy Bibliát és keresd az egyetlen, élő, igaz Istent!
2018. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%

Kedves Kérdező, és kedves szcientológia után érdeklődők,


Nem ismerem a CLEAR szintet, de itt olvastam, hogy az kb. kicsivel több, mint 8 millióból elérhető. Én el tudom küldeni a legmagasab szinthez tartozó tanítást (sci-fi mesét) 100 000 HUF-ért. Ha sokallod, gondolj bele, hogy ez legalább 20 millióba kerül (ha nem többe). Én a köztes anyagokat nem küldöm, de így egyből rálátásod lesz az egész tanfolyamra, rengeteg időt és pénzt spórolva meg ezzel!

2018. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös! Auditálást is jogosult vagy végezni? Hányas operatív thetán szinten vagy?

Még csak most ismerkedem a témával. Adtak szórólapot öltönyös úriemberek, hogy ingyenes személyiségteszt. Rákérdeztem, csak nem lehet olyan drága. szimpatikusnak tűntek.

2018. jan. 17. 14:27
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Valahol olvastam, hogy a világot öltönyben rombolják le és munkaruhában építik fel. Az unió is tele van öltönyös úriemberekkel. Amúgy a főnöknőm is cientológus de évek óta nem fizet túlórát, az adott szava nem ér semmit, a beszállítókat nem fizeti ki időben. Nagy általánosságban nem hallani jót róluk, tehát nem annyira clear-ok.
2018. jan. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%

Ajánlom, hogy nézd meg ezt a videót, valós történet!

https://www.youtube.com/watch?v=J7LUSohcyHQ


Néhány másik adalék:

https://www.youtube.com/watch?v=0oG-diPdYeE

[link]


Persze ezekre nyilván megvan a szcientológusok válasza, hogy az elnyomók nem akarják, hogy épelméjű legyél...



Egyébként elárulom, hogy régen én is elvégeztem ezt a tesztet, és be is fizettem egy kis tanfolyamra. Nagy hülyeség volt már az is, nem is folytattam. Ne tudd meg, hogy hány évig zaklattak még utána, hogy folytassam. Jöttek a levelek, a telefonok, stb. pedig én csak egy egyszerű tanfolyamot végeztem, nem is volt sok pénzem, szóval tőlem nem is várhattak sok lóvét, ezt tudták, de még így is.

Akiknek nincs elég pénzük, azoknak "szerencsére" van arra lehetőségük, hogy több millió évekre(!) eladva magát (ingyenmunka) kedvezményesebben juthat "tanfolyamokhoz", "szolgáltatásokhoz", termékekhez.

Sokáig gyanakodtam, míg szakítottam velük, de az volt az utolsó csepp, hogy a nyereséget leíró füzetecskében, amit kiraktak, reklámban, valaki leírta, hogy ő hitelesített clear lett, és milyen jó neki... A clear ugye nem tévedhet a szcientológia állítása szerint. Ebben az írásban viszont több helyesírási hiba is volt. Amikor kérdeztem az egyik tagot, hogy hát ez meg hogy lehet, akkor jött a rutinválasz, hogy hát nyilván nem volt információja arról, hogyan kell helyesen írni azt a szót. Na de hogy ne legyen infója, hogy olyan alapszavak helyesírását ne ismerje, amit még általánosban tanítottak, az eléggé életszerűtlen. Erre nem válaszolt semmit a srác, de másnapra ez a lap már eltűnt.

Itt számomra nyilvánvalóvá vált, hogy a clear színt is egy kamudolog.

2018. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Ismerek szcientológusokat, szerintük nem kamu. Több tízmilliót áldoztak már rá, és várják hogy clearek legyenek. További OT szinteket is el lehet érni.

Közel 10 év alatt már sokat befizettek, lakásukat eladták, bízva egy szebb jövőben. Az egész emberiségért tesznek.


A Magyar Gárda nem tudná elhozni a "Szebb jövőt!" ?

2018. febr. 8. 08:48
 10/29 HaEv ***** válasza:
93%

Kedves Kérdező!

Tulajdonképpen mit is akarsz elérni a CLEAR állapottal? Az micsoda? Már csak azért, mert ha a helyesírásom is meghaladja ezt a szintet, ebből szívesen INGYEN korrepetálok bárkit.

Úgy gondolom, az a tudás, ami tényleg az emberekért tesz - az megfizethetetlen! Mennyit kért Einstein az E= mxc2 képletért?

Rengeteg olyan "tudást" árulnak a piacon, ami mögött nincs más, mint pénzbegyűjtés. Találhatsz olyan szakmai képzéseket, amik úgynevezett "gyorstalpalók" és semmit sem érnek. Találkoztam a szakmámban olyanokkal, akiknek az alapoknál kellett kezdeni a tanítást, mert a hülye tanfolyamon semmit nem mondtak el nekik. És kidobtak az ablakon százezreket és egy vagy két évet.

Amikor egy "tudásért" pénzt kérnek és valóban az emberiség javára akarnak tenni, nem a saját zsebüket megtömni, akkor azt ingyen, de legalábbis a 90 % számára elérhetővé teszik. Nem milliókért!

De ha te ezt akarod csinálni, tudj róla, hogy nagyon sokan fognak "hülyének" nézni érte. Ha felmész az autópályára és mindenki szembejön veled, akkor lehülyézheted őket, de sokkal valószínűbb, hogy annak lesz igaza, aki felhívja a figyelmedet, hogy nem jó oldalon mentél fel rá.

Egy friss cikket emelnék be - találomra az egyik oldalról, az esemény most zajlik. És akkor ők tiszták? Tényleg?

[link]

2018. febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!