Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha Hitgyülis vagyok az nagy...

Ha Hitgyülis vagyok az nagy baj ha ilyen zenét hallgatok?

Figyelt kérdés
Imádom a Depeche Mode Personal Jesus című számát.

2017. nov. 7. 17:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%

Na jó, ilyenkor kicsit megbotránkozom, amikor olyanokat hallok/olvasok, mint az előttem szóló. Komolyan képes volt téged egy rakás hívő ember annyira befolyásolni, hogy egy neked nagyon tetsző zenei műre negatív elfogultsággal tekints, és "kierőltették", vagy "kierőltetted" magadban azt, hogy ne szeresd? Én úgy gondolom az, hogy az embernek mi tetszik, nem befolyásolható akarattal. Az, hogy foglalkozik-e vele, nyilván igen. A hitgyülekezet komolyan ennyire egy sémára polírozza az embereket, hogy elveszik az egyéniségük egy része, vagy egésze? :( (ezek szerint gondolom a Brian életét sem szereted..(?)) Vagy mindegyik hitgyülekezetnek mások az elvei/más szinten szigorú?

Ez az egész nem kritizálás akart lenni, csak a véleményem, meg egy-két kérdés. És természetesen kíváncsi vagyok a tiédre is, ha ki akarod nyilvánítani, illetve a valaszokra...

2017. nov. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Vagy csak poén a kérdés? Mert ezen a szinten nehezen tudom eldönteni...
2017. nov. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 imakommandós ***** válasza:
57%

Írd be a keresőbe és megtalálod a cikket ezekről a népbutitókról hites orgánumban.

Tőszavavakban: "keresztény-ellenesek", "halál-kultusz", "depresszió felmagasztalása"...

Afelöl se legyenek illiuzióid, hogy a "Personal Jesus"- személyes megváltó - szerepben úgy gondolja David Gahan, hogy ő tetszeleghet.

Annyira azért nem imádnám a helyedben. xd

2017. nov. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
68%
Fordítva igaz. Hogy ilyen zenét hallgatsz, az nem baj, sőt. Hogy hitgyülis vagy, az viszont nagy baj. Nem nekünk, neked.
2017. nov. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Pietrosol ***** válasza:
40%

Szia!


Ez kizárólag azért baj, mert hitgyülis vagy, de a hitgyüli már csak ilyen. Ha nem talál rajtad más fogást, akkor az a baj, hogy milyen zenét hallgatsz. Valahogy mindenképp bűntudatot keltenek benned.


Amúgy vannak normális felekezetek...

2017. nov. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
46%
Mi baj azzal a zenével?
2017. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!