Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményeteket erről az...

Mi a véleményeteket erről az írásról? Az illetékesek válaszát is várom.

Figyelt kérdés
[link]
2017. nov. 11. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon hasznos,és rá világít a lényegre.Olvasd el minél több részét.
2017. nov. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ka.ka.o ***** válasza:

Az Őrtorony-cenzúrás cikkre gondolsz?

Nem mond semmi lényegeset. Pusztán annyit, hogy meg tudnák tenni. De valójában senkinek nincs megtiltva, hogy elrakja az Őrtoronyokat, és minden gond nélkül olvashatja 20-25 év múlva is.


A képek között meg nem láttam semmilyen különbséget. Ha valaki észrevett valamit, szóljon.


Csak annyit mond a cikk írója, hogy technikailag meg tudnák tenni az átírást, de az ég világon semmivel nem támasztja alá, hogy ilyesmi megtörtént. Vagy nem figyeltem eléggé? Javítsatok ki, ha tévedek.

2017. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig egyértelmű a két kép közötti különbség, nem értem miért kell tagadni.
2017. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 imakommandós ***** válasza:

kakao nem látod a különbséget?

Egyébként ez a mi gyülinkben is házirend kb 6-7 éve.

(szoknyaméret)

2017. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ka.ka.o ***** válasza:

Köszönöm a válaszod, utolsó, már látom a különbséget a két kép között.


A nyomtatott kiadvány egyébként 2016. márciusában lett nyomtatva (fel van tüntetve az elektronikus kiadvány első oldalainak egyikén). Elég új (a dizájnján is látni). Szóval amit a cikk írója példaként felhozott, NEM támasztja alá, amiről írt, mivel nagyon könnyen beszerezhető a kiadvány nyomtatott formában is, és így ellenőrizhető a különbség, ha valóban fennáll a különbség. Nekem nincs meg, így nem tudom ellenőrizni, hogy a nyomtatott formában valóban rövidebb-e a szoknya.


Elektronikus változatban viszont valóban térd alá ér egy kicsit.


Mindenesetre a jw.org honlapon a kiadvány rész alatt ezt olvashatjuk: "Lehetséges, hogy az elektronikus kiadványok szövegének egyes módosításai még nem jelentek meg a nyomtatott változatban".


Nem fűzök hozzá egyéb magyarázatot, csak azokat a tényeket közlöm, amik a rendelkezésemre állnak.

2017. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!