Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Evangélikus voltam, most...

Evangélikus voltam, most muszlim vagyok, hogyan lehetnék ismét keresztény?

Figyelt kérdés

Ne szóljatok meg, megvan az okom rá..

21/l



2018. jan. 2. 13:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%
12-es fogd vissza magad. Az ilyen sértő primitív hozzászólásokra a kérdező nem kíváncsi, ezt ki is emelte.
2018. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
95%

13


Különben hogyan szembesülhetne azzal, hogy mekkora idiótA? Ha csak cukimuki válaszok érkeznének, akkor azt hiszi majd, hogy ő tök normális, és így kell élni életet. Szerintem kettőnk közül én vagyok az, aki igazán törődik a csajjal. Most kapjon észbe, és ne akkor mikor már túl késő.

2018. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
14-es tényleg ennyire hülye vagy? Te akarod megmondani ki miben higgyen? Ráadásul rendkívül primitív módon.
2018. jan. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
43%

15


Ha képes volt egy ilyen röhejes 3 napig tartó kapcsolat miatt átváltani az iszlámra, akkor aztán qrva nagy keresztény hívő lehet a csaj. :D

Felőlem hihet abban, amiben akar, csak leírtam a véleményem, hogy szerintem az esetében felesleges bármiféle vallás felvétele, mert egyszerűen az nem így működik, hogy a pasim miatt izé leszek, majd vissza, eleve megalapozottnak kell lennie a hitének, de szerintem kérdéses, hogy egyáltalán részéről beszélhetünk-e hitről, és nem az istenhitre gondolok most, mert vallás nélkül is lehet valaki hívő, hanem a vallás tanaiba vetett hitről. Az iszlám és a kereszténység bár mind monoteista vallás, talán azt is lehet mondani, hogy egy istent imádnak, annyira más morállal rendelkeznek, hogy épeszű ember nem liftezik oda-vissza, kivéve ha totál fogalma nincs egyikről se, és csak divatból húz hol egyikhez, hol a másikhoz.

2018. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
40%
16-os, Ha hindu lett volna három napig majd újra keresztény azt helyeselnéd? Ha ide oda liftezik egy pasi miatt az nem helyes, de nehogymár te akard megmondani hogy ki miben higgyen. Amilyen primitív beszólásaid voltak kizártnak tartom hogy ismernéd az iszlámot, de még a keresztény vallást sem.
2018. jan. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ne savazz már, és nem a kapcsolat tartott 3 napig, hanem akkor vettem fel a vallást. Olvasd újra.

Egyébként nem?, nem leszek buddhista,lehet ironizálni.

Mindenki követhet el hibát szerintem

2018. jan. 3. 15:20
 17/21 anonim ***** válasza:

Követhet, valóban.

Csak az esetedben ennek lehet súlyosabb következménye.

Imádkozz Allahhoz, hogy ne ölessen meg.

2018. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ne foglalkozz vele, köszönöm hogy megvédtél.:)
2018. jan. 3. 20:55
 19/21 anonim ***** válasza:
68%

[link]


A Korán nem írja elő a hitehagyottak kivégzését. Ez csak egy később elterjedt szokás.

2018. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy te sosem valtal muszlimma, szoval nincs mirol beszelni itt. Attol, hogy kimondasz ket sort, meg nem leszel muszlim. Ez a hittol fugg, ami neked lathatolag nincsen az iszlam irant, igy nincs mirol beszelni.
2018. jan. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!