Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi ban ismerkedés?

Jehova tanúi ban ismerkedés?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hívő, habár hiszek istenben, és az elvben amit tanítanak. De pl nem hiszek a túlvilágban. Arra gondoltam szívesen megismernék ott egy lányt, mert a sok hülye csajból elegem lett. Mennyire gáz ha azért akarok tag lenni hogy ott megismerjek valakit? 30 körüli vagyok ha ez számít valamit. Félig meddig hiszek benne, de egy része színjáték lenne amit mondanék és tennék.

2018. jan. 9. 10:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha szeretnél elköszönni a szabad gondolkodástól és átesni egy agymosáson, hogy zombi rabszolga legyél az Őrtorony Zrt. szolgálatában és nekik talicskázd ki a pénzed, akkor hajrá lépj csak be. De ott sem lehet ismerkedni ott előre elrendezett házasságok vannak családon belül akár a közép korban. Tudom miről beszélek szülőm ex-kolléga nője jehovista volt és büszke rá, hogy ő különb nálunk.
2018. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Ne lépj be szektákba. Maradj szabad és élvezd az életet. ;)
2018. jan. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jah hát igen, értem én. Igazatok van.
2018. jan. 9. 12:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Magyarán szólva punci kéne. Akkor meg bőven kerüld el a vallásos csajokat, azok 90%-a prűd.
2018. jan. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igaz az előző állítása a prűd csajoknál nem kapsz puncit csak popsit, hogy a szűz hártya megmaradjon :DDDD
2018. jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az egyik ku-va a másik meg prűd sehogy se jó. :D
2018. jan. 10. 16:32
 7/11 anonim ***** válasza:
hokizni kell fiam XD
2018. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt vallásos csajom.Nem kívánom vissza,pedig látszott rajta,hogy majd megveszik egy kis lámbámdelubamdelámbámdu-ért.
2018. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Na akkor vegyük sorra:

- házasság előtt 0 szex

- házasság után is csak vaginális szex

- anál szex azért nem, mert azt ők "homoszexuális cselekedet"-nek nevezik, ergó minden körülmények között erkölcstelen

- az orál pedig azért nuku, mert évekig tiltották, aztán most talán ott tart a dolog, hogy a tagok lelkiismeretére bízzák, de a legtöbbjük prűd, b@.zatlan пcsa, úgyhogy tuti, hogy ez is kilőve..


És ez csak a szex oldala.. a többi ennél még sokkal durvább. :D

2018. jan. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jól van belátom hülye ötlet volt. :D
2018. jan. 14. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!