Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi ban ismerkedés?

Jehova tanúi ban ismerkedés?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hívő, habár hiszek istenben, és az elvben amit tanítanak. De pl nem hiszek a túlvilágban. Arra gondoltam szívesen megismernék ott egy lányt, mert a sok hülye csajból elegem lett. Mennyire gáz ha azért akarok tag lenni hogy ott megismerjek valakit? 30 körüli vagyok ha ez számít valamit. Félig meddig hiszek benne, de egy része színjáték lenne amit mondanék és tennék.

2018. jan. 9. 10:21
1 2
 11/11 Tantételbeli ***** válasza:
0%

KEDVES KÉRDEZŐ!


"Nem vagyok hívő, habár hiszek istenben, és az elvben amit tanítanak."


"De pl nem hiszek a túlvilágban."


Abban én sem, nyugi. :)


"Arra gondoltam szívesen megismernék ott egy lányt, mert a sok hülye csajból elegem lett."


Azokból nekem is. Viszont nem biztos, hogy egy hívő lány való neked, ahogy én látom. Mert:...


"Mennyire gáz ha azért akarok tag lenni hogy ott megismerjek valakit?"


Nagyon gáz! Ez látszani fog rajtad, a lányok is látni fogják rajtad, ez tuti. így hozzáállni a dolgokhoz eleve hiba. A JT lányok jólneveltek, erkölcsösek, ha így gondolkodsz, náluk esélyed sincsen.


"egy része színjáték lenne amit mondanék és tennék.

"


Eleve megbuknál seperc ilyen szemléletmóddal, mert JT komolyan veszik a vallásukat, a fiatalok is, ez komoly!


Ha meg könnyű kalandra vágysz, akkor hát eleve ne JT lányt szemelj ki magadnak, mert náluk esélyed sincs!

2018. febr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!