Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tanúk mit gondoltok az alábbi...

Tanúk mit gondoltok az alábbi állításról?

Figyelt kérdés

A 2Kor 11,4 ben említett más Jézus

más Szellem

más Evangélium megegyezik a tanúk tévtanításaikkal!


2018. jan. 14. 15:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Köszi a válaszod! Pontosan erről beszélek! Látod? Olyan szavakkal bélyegzel meg egy mindenkit felülmúló evangelizációs munkát végző világszervezetet, mint hogy "összeollózza" a tudományát. Nagyon gyenge érv, mikor tapasztalatból tudom, hogy azok, akik ellene vannak pl. Jézus Jelenések könyvében leirt "pusztító" szerepe értelmezésének, sokkal kevésbé átfogó ellenérvekkel kritizálnak, mint ahogy azt a Tanúk, a teljes Írás figyelembevételével teszik. Sokszor egyszerűen csak azon vannak kiakadva, hogyan lehet Jézust a "mélység angyala" címmel illetni, de nem tudják, hogy mit jelent ez esetben a mélység szó. Azon is elcsodálkoznak, hogy maga a Biblia nevezi Jézust "pusztítónak", hiszen mint ítélet végrehajtó, ez is igaz rá!


Bizony ollózni nem a Tanúk szokása.

2018. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Mégegyszer elküldöm mert míg sűrű Őrtorony homály telepedik rá az elmédre addig nem tudunk továbblépni😇


Bibliai Igazság nem ott van ahonnét beolozgattad a zagyvaságaidat ha hajlandó vagy józanul megvizsgálni amiről szó van akkor beszélgethetünk máskülömben nincs értelme írogatni egymásnak, ha ezt előítéletnek tekinted tekintsd nyugodtan annak én továbbra is radikális maradok a Biblia Igazságaival kapcsolatba.

2018. jan. 25. 17:56
 13/21 anonim ***** válasza:
Tudod kérdező, bár nem ez a szöveged a perdöntő, de mindenesetre megerősít minden tiszta szívű embert abban, hogy hol NE keresse az igazságot!
2018. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy az általam ajánlott oldalak szerintem nagyon is józanok és racionálisak. Ha szerinted téves úton jár, akkor sem keresztényi az a megvető és személyeskedő hozzáállás, amit mutatsz. Indokolj, érvelj, cáfolj, ha kell! Mindezt kulturáltan és emberi módon. Számomra pedig ez lenne az elvárható.
2018. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Nem lehet leírni az igazat az Őrtorony szervezetről, hogy mit csinál a tagokkal ?

Ezt magadra veszed? nem benned van a probléma te csak áldozat vagy az Őrtorony áldozata az ahogy lereagáltad ezt a megjegyzést bizonyítja hogy így van.

Egy kívülálló jobban átlátja amit te nem!

2018. jan. 26. 05:52
 16/21 anonim ***** válasza:
Nos akkor kérdező, nagyon megcsalt ezúttal is a szimatod, mivel én nem vagyok Tanú, de jól ismertem a bibliai tanításaikat és őket magukat is, mint szervezet csoportot! Én kívülállóként írom ezeket. Nagyon messze vagy az igazságtól, mikor őket, mint "félrevezetett" népet bírálod!
2018. jan. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Ha nem vagy tag, akkor is megragadták elmédet az Őrtorony hamis tanításai mert beollózgattad és szimpatizált velük ez is bizonyít valamint nem ?

Hiába írtad szimatos reagálasodat attól még a hatása alá kerültél ja hogy észre sem vetted sajnálom.....

2018. jan. 26. 09:27
 18/21 anonim ***** válasza:
Én meg azt sajnálom, hogy a személyeskedésen kívül másra nem futja a részedről!
2018. jan. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Ez a terelés egy Őrtorony társalgási trükk lehet amely eltereli a szót az adott témáról pl a személyeskedés.


Vallásügyileg:


Te azt gondolod magadról gyors temóban futsz eközben a szobában a helybenfutás nevü tormagyakorlatot vegzed.



Amíg sűrű Őrtorony homály telepedik rá az elmédre addig nem tudunk továbblépni😇


Bibliai Igazság nem ott van ahonnét beolozgattad a zagyvaságaidat ha hajlandó vagy józanul megvizsgálni amiről szó van akkor beszélgethetünk máskülömben nincs értelme írogatni egymásnak, ha ezt előítéletnek tekinted tekintsd nyugodtan annak én továbbra is radikális maradok a Biblia Igazságaival kapcsolatba.

2018. jan. 26. 23:12
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez nem rólam szól, hanem rólad, jól bizonyítod a hitedet! Bizonygasd csak!
2018. jan. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!