Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi értelme van a JW utcai...

Mi értelme van a JW utcai pavilonoknak és mi értelme van a kedves tanuknak órákig ácsorogni az utcán? Mindenki elmegy elöttetek sosem látom beszélgetne veletek bárki is.

Figyelt kérdés

Ma különböző időintervallumokban jártam Budapesten a város több pontján és csak a kedves tanúkat láttam a pavilonok mögött.

Ezt a dolgot hónapok óta figyelemmel kisérem de változatlan, hogyan tudjátok ezt feldolgozni és elviselni?


2018. jan. 24. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Én beszélgetek a JT-kkel egy darabig, aztán azt mondom Sátánista vagyok, imádom a reakciókat.
2018. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülnek neki hogy "ők megtették amit meg kell".
2018. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ők ezt büszkén viselik, hisz azt tanítják nekik, hogy csak a kiválasztottak mennek oda, akiket vonz a jehova kitalált nőnemű szó. Mellesleg nem lenne kereszténység, ha Jézus is egy pavilon mögött állt volna a tanítványokkal egymással beszélgetve.
2018. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

szoktak néha emberek beszélgetni velük, néha én is odamegyek cáfolni őket :D Ami azt illeti gyakran nagyon sterilek és nem aakrják hogy megállj hosszú távon, mert ugyan ez a "szolgálat" önkéntes, de úgy képzeld el mint egy pénzügyes cégnél a "rugalmas munkaidőt" tehát ha nem gürcölsz eleget és a megfelelő pillanatban akkor 15 percen belül 16 ember fog felhívni hogy "jajj de nem tudnánd valahogy mégis megoldani?" "figyelj a feleséged ne mtudja elvinni a gyereket az orvoshoz?" "dehát a vonaton is tudsz tanulni a vizsgára nem?" "valaki megbántott, nem akarsz itt dolgozni?" "rendben, végül is megértjük, nem mindenkinek annyira szívügye az a cég mint nekünk" stb, kb így van ez náluk is ha nem mész ki eleget terepre akkor rövid úton azon kapod magad hogy mindenki csak arról beszél veled hogy miért nem mész eleget a terepre :D


így ott vannak, beírhatják a megfelelő óraszámot és békén hagyják őket a vezetők meg a többiek


persze van aki tényleg lelkes

2018. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kiemeltem a kérdést mivel a tanúk nem válaszoltak.
2018. febr. 20. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!